![]() |
hmm.. tips graag...
hoe help je een goede vriendin met het verwerken van een relatie die bijna drie jaar geduurd heeft? Ik weet wel de standaarddingen zoals gezellige dingen gaan doen enzo, maar zijn er op dit gebied nog andere dingen die je wel of juist niet moet doen??
|
Er gewoon voor haar zijn :)
En vooral niet opdringerig zijn. Dus ga haar niet geforceerd proberen op te vrolijken, want daar help je haar echt niet mee. |
3 jaar.. poeh dan is het wel erg moeilijk denk ik. Uhm.. heb hier geen ervaring mee hoor, maar afleiding zoeken zal wel het beste zijn. Volgens mij is er ook weinig anders wat je kan doen... misschien daarover praten als ze daar behoefte aan heeft :confused: ... sommige mensen hebben dat wel, al kan ik het me niet voorstellen.
|
Alleen tijd heelt deze wonden...
|
Citaat:
|
vertellen dat je er altijd bent voor dr als ze eens uit wil huilen.
en vooral niet TE veel voor dr zijn want strax gaat ze foute dingen van je denken. |
Ik denk dat als ze weet dat je er voor haar bent, al een hele steun voor haar is hoor.
Jij kan, helaas, weinig doen. gewoon er voor haar zijn en als ze wil praten naar haar luisteren en als ze een schouder nodig heeft om op te huilen, die aanbieden.... suc6 |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.