![]() |
[volleyball] Final Four - Top Teams Cup - Vrouwen
Dit jaar geen mannelijke vlaamse ploeg in de Final Four van het volleyball, maar wel een dames ploeg (Tongeren).
1 keer verslagen op de weg naar de Final Four, en net tegen die ploeg (Köniz - Zwitserland) die hun verslagen hadden, kwamen ze uit in de halve finale. Ook dit keer kwamen ze er niet aan te pas, waardoor ze voor het brons moesten strijden. En dat tegen de Nederlandse Oldenzaal. Oldenzaal nam de beste start. De eerste set ging overtuigend naar de Nederlanders (17-25), in set twee moesten ze er heel wat harder voor knokken (25-27). De Tongerse vrouwen zetten alles op alles. De volgende twee sets gingen nipt naar onze landgenotes: 25-23 en 27-25. In de derde set brak de veer bij Oldenzaal. De tie-break ging eindigde op 15-6 en het brons was voor Tongeren. In de finale verloor thuisploeg Köniz met 3-0 van Villebon uit Frankrijk. 1. Villebon - Frankrijk 2. Köniz - Zwitserland 3. Tongeren - België 4. Oldenzaal - Nederland Is het Nederlandse vrouwenvolleyball op een hoog niveau, of is het maar 1 ploeg die er met kop en nek bovenuitsteekt? |
hey bah, belgie gewonnen :o ;) Is hier ook een "rivalerende strijd" tussen Nederland en Belgie als bijvoorbeeld in het voetbal?
PS: zatten er mooie vrouwen bij? ;) :p |
Pollux(Oldenzaal) steekt er echt met kop en schouders bovenuit, worden makkelijk kampioen en leren alleen nog van internationale wedstrijden.
of er nog chicks inzitten weet ik niet...maar wel veel jonge meisjes, dus zal wel ;):o |
duidelijk dat alleen pollux van hoog niveau is. de beste speelsters van pollux zullen op den duur ook wel naar het buitenland gaan (zegt de krant :D )
|
Citaat:
En zie reply van Kez ;) Citaat:
Yup :o dat is ook zo... Zeker toen de bond enkele regels invoerde om de sport aantrekkelijker te maken. Lang leven....... ;) Citaat:
|
Citaat:
dus ze zullen wel vertrekken ja. maar hoe komt het dat het Belgische clubvolleybal op een redelijk hoog niveau zit, maar de nationale ploeg het niet geweldig doet??? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.