Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Films, TV & Radio (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Wie is de mol... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=403149)

Freshh~ 10-03-2003 17:58

Wie is de mol...
 
*gisteren was er een compilatie van "wie is de mol", zaterdag begint dus de eerste aflevering (!!!)seizoen 4 ..
echt een heel leuke serie.. ik weet niet of je de vorige seizoenen ook hebben gezien...

Ben dus benieuwd wat jullie van Wie is de mol vinden :D *

Keyser Saus 10-03-2003 19:46

ik vind het echt een van de beste TV-programma's. kheb vorig jaar ook gekeken en kga zeker dit jaar weer kijken. topprogramma! (y)

Qimm 10-03-2003 19:47

is al topic over de mol *zoekt URL*
http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=344730

Anne 10-03-2003 19:49

Wie is de Mol is echt :cool: !!!

Een goede vervanging van Idols... ;)

Freshh~ 10-03-2003 20:50

Citaat:

is al topic over de mol *zoekt URL*
*sorry :o dat was stom haha...*

Gothic 10-03-2003 21:47

Citaat:

Qimm schreef op 10-03-2003 @ 20:47:
is al topic over de mol *zoekt URL*
http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=344730

Dat is Belgie... is zo anders, ik vind dat wij ons eigen Moltopic mogen :D...

Bluesummers 11-03-2003 15:09

Citaat:

Gothic schreef op 10-03-2003 @ 22:47:
Dat is Belgie... is zo anders, ik vind dat wij ons eigen Moltopic mogen :D...
juist :D de mol roelt, k ga zeker weer kijken!

Tofke_H 11-03-2003 16:38

Citaat:

Qimm schreef op 10-03-2003 @ 20:47:
is al topic over de mol *zoekt URL*
http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=344730

Volgens mij is dat De Mol uit Vlaanderen :) Die aan zijn 3de en laatste editie was begonnen, en sinds te zondag ook gedaan is.


Welke zender komt het in Nederland? :o

Gothic 11-03-2003 16:38

Citaat:

Tofke_H schreef op 11-03-2003 @ 17:38:
Volgens mij is dat De Mol uit Vlaanderen :) Die aan zijn 3de en laatste editie was begonnen, en sinds te zondag ook gedaan is.


Welke zender komt het in Nederland? :o

Ned1

DutchECK 11-03-2003 17:07

De AVRO zendt het uit, ze zitten in Canada, Angela presenteert het weer en op www.wieisdemol.nl kun je natuurlijk ook kijken :)

Snowbell 11-03-2003 17:11

Echt een vet programma, heb alle seizoenen gezien en ga nu zeker weer kijken!!!

Anne 11-03-2003 18:17

Haaaa, een studente Nederlands! :cool: :D

Siyabonga 11-03-2003 21:11

whoeiii, ik ga ook kijken :cool:

Siyabonga 15-03-2003 16:26

up!
vanaaf de eerste aflevering :cool:

Aurora 15-03-2003 16:50

Citaat:

Anneee schreef op 10-03-2003 @ 20:49:
Een goede vervanging van Idols... ;)
Indeed!! Ik heb er echt weer zin in, ben benieuwd! Ooww John en Prince waren toch zulke liefjes eh, vorig jaar :D Ik wa er echt heilig van overtuigd dat het Jantien was. Ben benieuwd of de mol dit jaar weer zo goed is. Vast wel.

Keyser Saus 15-03-2003 19:23

zometeen lekker kijken :D

Severus 15-03-2003 21:47

:) Yay! :cool: De Nederlandse "Wie Is De Mol?" is weer helemaal begonnen! :) (y) Eindelijk, ik heb er zo lang op moeten wachten (ben namelijk best wel een Mol-fanaat)! :)

Voordat ik begin met het uitspreken van mijn verdenkingen na deze eerste aflevering van het 4e seizoen, wil ik eerst een aantal dingen over mijn kijker-verleden bij de serie zeggen. :)

Ik heb alle vorige seizoenen van "Wie is de Mol" gezien. Het allereerste seizoen kan ik me niet meer zo goed herinneren, ik weet alleen dat ik er vreselijk naast zat wat betreft het raden van de Mol. Het 2e seizoen ging al wat beter (wat betreft het raden), al zat ik er toch weer naast; ik dacht dat Sigrid de Mol was, terwijl Nico dat was (en Yvonne was mijn favoriet, ik had graag gehad dat zij won, maar helaas gebeurde dat niet).
Maar, het 3e seizoen was voor mij het beste Mol-seizoen tot nu toe. Niet omdat ik er deze keer zelfs al een aantal afleveringen van te voren in slaagde om te raden wie de Mol was (George), maar omdat ik het kwalitatief gezien en qua spanning echt het beste seizoen vond. :) Vorig seizoen vond ik het trouwens jammer dat Jantien verloren had en John gewonnen; ik had het liever anders gezien. :( Maar ja, je kan niet alles hebben. :)

Zo, nu weten jullie dat ook weer. Het leek me leuk om even te zeggen. ;)

Laat ik nu eindelijk over gaan op de eerste échte aflevering (de compilatie-aflevering tel ik namelijk niet echt mee) van het 4e seizoen van "Wie is de Mol?" :) Ik vond het wel een leuke aflevering, maar ik vond hem niet echt spannend ofzo. Maar in het begin is dat altijd wel zo, het duurt altijd even. De spanning loopt namelijk op naarmate er meer kandidaten uitvallen. :)

Ik was hartstikke blij dat Louis is weggevallen, ik kon hem namelijk niet zo goed uitstaan en vond hem een beetje dom voorkomen. :) Ik ben benieuwd naar wie er allemaal gaat afvallen in de volgende afleveringen. :)

Ik ga nu, voor jullie, een lijstje opstellen van wie naar mijn mening de grootste kans heeft om de Mol te zijn, en wie de minste kans heeft. Vanzelfsprekend is de eerste op de lijst degene die ik het meest verdenk, en de laatste op de lijst degene die ik het minst verdenk. :)


WIE IS DE MOL?

1. Julien.
2. René.
3. Ron.
4. Aafke.
5. Chandrika.
6. Astrid.
7. Ferdi.
8. Elise.
9. Patricia.


Ik zou het leuk vinden als jullie ook allemaal een lijstje opstelden, dan konden we vergelijken wie dit denkt en wie dat denkt. :) Dat hoeft natuurlijk niet, hoor, maar zoals ik al zei, het zou wel leuk zijn. ;) :)

Ik hoop dat in dit topic straks goed de discussie zal lostbarsten, dat was in het "Wie is de Mol?" topic van het vorige seizoen namelijk ook zo. :)

Nou, ik geloof dat dit alles is, voor nu. :) Ik hoop jullie allemaal in de loop van het seizoen wat beter te kennen (en een aantal oude bekenden terug te zien)! ;)

Groetjes,

Ripper

Briseïs 15-03-2003 21:57

Ik volg Wie is de mol al vanaf het begin, maar nu ga ik me er echt op concentreren wie ik denk dat de mol is.

1. Elise (geen gegronde redenen, ik irriteer me allen aan haar. Ja, nu al ja.)
2. Ferdi
3. Astrid
4. Aafke
5. Rene
6. Ron
7. Patricia
8. Julien
9. Chandrika

Aurora 15-03-2003 22:20

Okeej, Patricia moet ernstig weg, sorry hoor :D
Jammer dat die Louis eruit is! Die zag er zo lollig uit! Anyway, die politieagent (whatever his name is) is het volgens mij niet, een mol gaat echt zich niet gelijk zo verdacht maken.. Ron zou een goede kunnen zijn (wát een saaie pief is dat vlgnz mij zeg!). Verder heb ik nog werkelijk geen idee! Die Aafke lijkt me wel leuk, en Julien en Ferdi en Chandrika ook. Ben zeer benieuwd!

Orsino* 15-03-2003 23:11

Citaat:

bloem schreef op 15-03-2003 @ 17:50:
Ooww John en Prince waren toch zulke liefjes eh, vorig jaar :D
Jaaa :D Ow, schattig.

Maar goed, wordt vast weer spannend deze keer..! Ben wel blij dat Louis eruit is, liever hem dan iemand anders. Vond hem in het begin ook wel grappig, maar na een tijdje krijg je genoeg van dat hoofd. Brr ik irriteer me aan die Elise en Ferdi. Ferdi is wel erg uitgestreken.

Maar dit is mijn wie-is-de-mol-lijstje

1. Julien
2. Elise
3. Chandrika
4. Ron
5. Aafke
6. Astrid
7. Ferdi
8. René
9. Patricia

Orsino* 15-03-2003 23:12

Ik heb trouwens eigenlijk geen idee, het is nog een beetje vroeg.

Ieke 16-03-2003 07:01

Citaat:

Anneee schreef op 10-03-2003 @ 20:49:
Een goede vervanging van Idols... ;)
Veel beter!
Helaas heb ik het gisteren gemist :(

the tourist 16-03-2003 09:41

Ik denk dat Aafke de mol is, maar ik weet niet waarom. En de rest van het lijstje weet ik niet...

Het is idd een erg leuk programma, ik heb alle seizoenen ook gezien.

xx 16-03-2003 19:40

Ferdi is na deze aflevering mijn favoriet voor de mol!!

Ten eerste liep hij voorop met die eerste opdracht, en toen liepen ze in een rondje, dat klopte niet helemaal. En het is nu ook nog maar een gevoel, want na 1 aflevering kan je natuurlijk nog niet veel zeggen.

Wat ik ook denk is dat de mol deze keer weer een man is. Want die louis had 2 vrouwen in gedachten (tijdens de excecutie) en hij is er dus uitgegaan, dus een vrouw zou dan fout moeten zijn. En er waren een aantal die op louis gestemd en die zijn er gewoon in gebleven, vandaar.

xx

Briseïs 16-03-2003 20:19

Citaat:

xx schreef op 16-03-2003 @ 20:40:
Wat ik ook denk is dat de mol deze keer weer een man is. Want die louis had 2 vrouwen in gedachten (tijdens de excecutie) en hij is er dus uitgegaan, dus een vrouw zou dan fout moeten zijn. En er waren een aantal die op louis gestemd en die zijn er gewoon in gebleven, vandaar.
Volgens mij is 't een vrouw. 't Is al twee keer een man geweest en pas een keer een vrouw. Maar als 't een man is ga ik ook voor Ferdi. Dus.

Freshh~ 16-03-2003 22:05

*Ik dacht na die 1e opdracht al dat het Louis was (vanwege dat struikelen, maar goed dat bleek alweer verkeerd te zijn..

ik denk dit keer ook dat het een vrouw is..*

xx 17-03-2003 08:23

Citaat:

Briseïs schreef op 16-03-2003 @ 21:19:
Volgens mij is 't een vrouw. 't Is al twee keer een man geweest en pas een keer een vrouw. Maar als 't een man is ga ik ook voor Ferdi. Dus.
maar misschien omdat iedereen dat juist denkt is het weer een man........ ;)

xx

Arwyn 17-03-2003 14:03

Darn, heb 't niet gezien!
Maar 'k ga deze zaterdag zeker kijken!
De 1e seizoenen vond ik wel leuk dus heb ik nou ook weer een paar fijne zaterdag avonden :D

Anne 17-03-2003 14:29

1. Aafke
2. Julien
3. Chandrika
4. Astrid
5. Patricia
6. Ferdi
7. Ron
8. Elise
9. Rene

Aafke staat echt bij mij op 1, ik ga meer op mijn intuïtie af dan dat ik bewijzen heb... :p Ik vond trouwens dat duwen van Chandrika vrij verdacht, maar ook weer te opvallend. Hmm....

Tha Flem 17-03-2003 15:00

geniaal programma, heb het de afgelopen 3 jaar ook gevolgd

ik denk dat julien de mol is, en aafke loopt te lullen over chandrika :o

wilco984 17-03-2003 18:00

Ik verdenk Julien of Ferdi.. En op de 3e plaats toch Chandrika..

Paniccore 17-03-2003 18:26

Op deze server kan je 3 geluidsfragmenten horen waarin wordt verteld wie de mol is.
Ik kwam hier perongeluk achter, dus voor mij is dit seizoen al verpest. M'n enige hoop is nu dat de fragmenten vals zijn.

Het zijn stukjes van aflevering 1 achterstevoren afgespeeld.


Dit is de Mol

Deze link is voor eigen risico. Klik er niet op als je het niet wilt weten!!!!!

Ik hoop nog steeds dat het vals is

Severus 17-03-2003 19:22

Citaat:

Paranoid Android schreef op 17-03-2003 @ 19:26:
Op deze server kan je 3 geluidsfragmenten horen waarin wordt verteld wie de mol is.
Hoe kun je daarin nou horen dat ***** de Mol is? :confused: Ik kon niets verstaan van die fragmenten, ik kon er helemaal geen woorden uit halen! Jij wel dan? Zo ja, zeg me dan a.u.b. wat jij precies hebt horen vertellen in dat fragment. :)

Groetjes,

Ripper

Paniccore 17-03-2003 19:30

ik heb je een pm gestuurd

Severus 17-03-2003 19:44

Citaat:

Paranoid Android schreef op 17-03-2003 @ 20:30:
ik heb je een pm gestuurd
Okee, bedankt! :D :cool: (y)

Groetjes,

Ripper

Briseïs 17-03-2003 22:26

Ik denk niet dat het vals is, dat hebben ze in de tweede serie ook al gedaan. En toen in zo'n laatste aflevering uitgelegd. Maarja, zulke dingen wil ik dus ook niet weten...

Tha Flem 18-03-2003 13:57

kan je wel veel geld mee winnen ;):o

Anne 18-03-2003 14:59

Ik ga niet luisteren, ik ga niet luisteren...

:D

Orsino* 18-03-2003 18:03

Iehh ik durft het topic niet verder te lezen, straks post iemand het voor de grap :mad: :D.


Officiele Wie Is De Mol site

Siyabonga 18-03-2003 20:16

Citaat:

Orsino* schreef op 18-03-2003 @ 19:03:
Iehh ik durft het topic niet verder te lezen, straks post iemand het voor de grap :mad: :D.


Officiele Wie Is De Mol site

tot nu toe heeft niemand dat gedaan, en als iemand dat wel doet ga ik heel hard Scimmia roepen en die haalt het dan weer weg:)

Boogie 18-03-2003 21:01

Ik vind er niet zo heel veel aan eigenlijk.

Severus 22-03-2003 12:46

Yesss, vandaag komt vanavond weer een aflevering van "Wie Is De Mol?" :) I can't wait! ;) 'k Ben benieuwd wie er vanavond gaat uitvallen... :)

Groetjes,

Ripper

Miracle 22-03-2003 17:17

Whoe, ik vind het echt een geweldig programma, ik heb tot nu toe alle seizoenen gezien (dit is toch seizoen 4?!?) maare wie weet er nog wie Seizoen 2 heeft gewonnen? Ik heb zelf een naam in m'n hoofd, maar m'n ouders weigeren dat te geloven. Dusse ik wacht ff of jullie het weten, en dan kan ik ze (hopelijk) overtuigen :)

Vanavond ga ik ook zeker weer kijken :)

Briseïs 22-03-2003 17:42

Sigrid! Waarvan ik dacht dat het de mol was... Maar nee, dat was Nico dus. En Yvonne was de verliezer, net goed, dat was toch een doos :D .

En ja, dit is zeizoen 4.

Miracle 22-03-2003 21:50

Citaat:

Briseïs schreef op 22-03-2003 @ 18:42:
Sigrid! Waarvan ik dacht dat het de mol was... Maar nee, dat was Nico dus. En Yvonne was de verliezer, net goed, dat was toch een doos :D .

En ja, dit is zeizoen 4.

ik wist gewoon dat hij nico heette... :)
me ouders geloofden het niet, maaaar nu heb ik m'n gelijk!!!

stom is dat, ik kwam ineens op die naam, maar wist niet zeker of het klopte

superpoepdoosje 22-03-2003 22:13

Julien, net nu ik 'm deze uitzending juist koel vond.

Severus 22-03-2003 22:16

Damn, nu ben ik mijn Mol kwijt (Julien stond namelijk als de numero uno op mijn mollenlijstje)!!! :o :eek: Ik zat dus best wel een beetje op een fout spoor... :eek:

Voor de rest vond ik het een leuke aflevering. Vooral die opdracht, waarin Ron, Astrid en Chandrika moesten uitvogelen van wie de spullen uit de bagage waren, leek me heel erg moeilijk. Erg knap dat ze er toch enigzins in geslaagd waren om een paar koffers terug te brengen.

Ik zag nu toch wel een paar mollenacties in deze aflevering. Ferdi is nu verdacht voor mij, en ook voor de groep. Hij was heel erg vaag bij het beantwoorden van wat hij had ingevuld bij de vraag over wat zijn hartenwens was. Iedereen moest letterlijk bij hem drammen om zijn antwoord, het leek net alsof Ferdi opeens Oostindisch doof was geworden. Toch verdacht, alhoewel het wel een stunt kan zijn van Ferdi, om zich verdacht te maken bij iedereen (wat toch een beetje dom zou zijn, waarom zou hij geld uit de pot willen verliezen als hij niet de Mol zou zijn).

En die bagage-opdracht met Ron, Astrid en Chandrika, daar was ook wel wat verdachts aan. Waarom was Astrid omgereden? Ze had toch een kaart, en daarmee zou zelfs ik niet gauw de weg kwijtraken! En waarom wachtte Chandrika tot Astrid met haar koffer kwam? Er moesten toch wel drie fietsen zijn, of niet? Want zowel Ron als Astrid waren met de fiets onderweg, waarom zou Chandrika dan niet onderweg kunnen en moeten wachten tot óf Ron óf Chandrika terugkwam met hun fiets zodat Chandrika hun fiets kon overnemen? Dat vond ik maar raar, hoor.

Ook de boot-opdracht was verdacht. Toen Ferdi en Ron in dat museum de antwoorden moesten opzoeken (nadat Angela hen een vraag had gesteld), vond ik het wel verdacht dat ze beiden sommige vragen (die toch wel erg makkelijk waren) niet uit het hoofd wisten! Zeker toen hen gevraagd werd wie de kapitein van de Titanic was (Edward J. Smith), en ze het antwoord hadden opgezocht. Want toen ze terug bij Angela kwamen, waren ze het beiden vergeten en kon Ferdi weer even opnieuw terug gaan. Nou ja! Dat nam wel veel tijd in beslag, zeg!

Hmm... dat was voorlopig mijn speech over de verdachte acties en/of personen. Ik post straks even mijn nieuwe "Wie Is De Mol" lijstje (want mijn Mol, Julien, is weggevallen), nadat ik de mogelijkheid heb gekregen om de dagboeken en de hints te lezen op de officiële site van "Wie Is De Mol?" (Want daar staat toch ook wel nuttige informatie.) :)

Groetjes,

Ripper

superpoepdoosje 22-03-2003 22:21

Aan die hints heb je niets als je ook maar een beetje oplettend naar de uitzending hebt gekeken.

Severus 22-03-2003 22:27

Citaat:

superpoepdoosje schreef op 22-03-2003 @ 23:21:
Aan die hints heb je niets als je ook maar een beetje oplettend naar de uitzending hebt gekeken.
Argumenten, Poepdoosje?

Ripper

superpoepdoosje 22-03-2003 22:30

Citaat:

Ripper schreef op 22-03-2003 @ 23:27:
Argumenten, Poepdoosje?

Ripper

Argumenten?
Geen mening, maar een feit.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.