Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Msn plus (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=410596)

Ellesje 18-03-2003 01:11

Msn plus
 
brengt dat spyware met zich mee?

onze compu is namelijk pas opnieuw geinstalleerd omdat er allerlei pc's mijn pc wilden binnendringen en daardoor m'n inetconnectie trager werd (en dus die van m'n broer, en dus moest ie opnieuw geinstalleerd).
heb net msn plus weer geinstalleerd, maar is dat nou slecht?

thx..

dystopia 18-03-2003 02:33

Volgens mij niet. Het enige dat ie doet is extra functionaliteit en de banner wegplempen
staat ook op de site een statement van dit is geen spyware.

K@rel 18-03-2003 11:36

ik gebruik ook msnplus en heb geen last van spyware. t Is gewoon prettiger omdat je die msn banner kwijt bent, je gesprekken worden opgeslagen automatisch, autoreply functie,

Triloxigen 18-03-2003 12:21

nee, geen spyware
(om je vraag simpel te beantwoorden)

dafelix 18-03-2003 18:59

Citaat:

McLaren schreef op 18-03-2003 @ 13:21:
nee, geen spyware
(om je vraag simpel te beantwoorden)

:D

alhoewel ik wel twijfel aan de spyware van Microsuck zelf.....

AJMouse 18-03-2003 21:25

Waarschijnlijk (als je wilt weten hoe je men het meest spyware krijgt) heb je ooit een keer per ongeluk bij een gator(-achtig) iets op ok gedrukt. Het kan natuurlijk ook zijn dat je een normale kazaa had en een verkeerd bestand hebt gedownload. En als laatste zijn et vaak de emails. Dit heeft niets te maken met je vraag, maar je vind het vast handig om te weten.

Druk dus nooit op ok als een website het vraagt, nouja die mailtjes open je vanzelf ook gewoon nooit (rare engelse mailtjes die je vriendinnen noooooit zouden sturen). En als je kazaa gebruikt, gebruik dan kazaalite. Je broer zal wel weten waar je dat kunt vinden en hoe dat in welke opzichten anders werkt.

Ik hoop je hier iets meer mee geholpen te hebben dan dat je wilde :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.