![]() |
absurd theater?
wat is nu precies absurd theater? misschien hoort dit meer thuis bij huiswerk, maar ik moet het absurd theater uitleggen aan de hand van het toneelstuk de huisbewaarder van harold pinter
heeft iemand enige idee hoe ik dat kan doen? sorry als dit verkeerd geplaatst is, maar het gat toch over toneel niet? :( xx |
nou zoek et woord absurd op en dan weet je het,is nogal gek,ik heb es absurd stukje gemaakt samen met 2 anderen voor examen,we waren gestart vanuit een stukje uit et kindebroek mathilda maar eindigden als 3 zoeloe negertjes in een boot 'the banana boat song' zingend,waren heel wat absurde dingen gebeurd (mja en heb litteken overgehouden aan dat stuk door iets te enthousiast naar iemands voeten te springen al roepend van 'EVIL KNIEVEl,TO THE RESCUE!!!',zat boordje uit de vloer en ik had kei erge schaafwonde in m'n zij maar had ik pas achteraf door ofzo :o )
|
ken je Poelmo, slaaf van het zuiden ?
een theatherproductie met Hans Teeuwen, Pieter Bouwman en Gummbah. behoorlijk absurd. |
Citaat:
|
Dit stuk van Harold Pinter ken ik eigenlijk niet, maar meestal is het bij Harold Pinter zo dat je een paar mensen hebt en dat het aan het einde pas duidelijk word wat ze aan het doen zijn (bijvoorbeeld mensen in een ijsjeszaak voeren hele gesprekken, maar niemand weet eigenlijk wat ze der nou precies uitvoeren, dus das heel spannend en kan heel grappig zijn...) nogmaals ik weet het niet helemaal zeker....iig veel succes!
Liefs, Siena |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:31. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.