![]() |
bepaalde dingen wel willen maar niet durven (bepaalde kleding dragen etc.)
hebben jullie het weleens dat je in een winkel bent en ziet een heel erg leuk kledingstuk hangen, dan pas je het en het staat hartstikke leuk vind je zelf, dan wil je het in eerste instantie kopen, maar daarna bedenk je je omdat je omgeving er raar tegenaan zal kijken / je veel commentaar zal krijgen ?
of ook bijv. dat je zelf vegetariër wil worden, maar je familie vind dat allemaal grote onzin.. blijf jij dan bij je beslissing of geef je ze hun zin en laat je je principes maar varen ? tell me. |
ik had dit eerst ook, stond ik in een winkel met ontzettend leuke kleren aan en dan begon ik te twijfelen. Maar je moet daar eigenlijk niet teveel over nadenken. Als je iets zelf mooi vind dan moet je het gewoon kopen en dragen. het maakt niet uit wat anderen ervan vinden. het is juist leuk om aparte kleren te dragen die niet iedereen draagt. ik weet zeker dat mensen dit waarderen want je durft jezelf te zijn en dat laat heel veel over jezelf zien. ik zelf hou helemaal niet van kleding die iedereen al draagt en vond het eerst wel moeilijk om bijv. in een nieuwe opvallende broek naar school te gaan maar meestal waren de reacties erg goed. en als ze het niet mooi vinden: who cares?
jij vind het toch mooi! daar gaat het om!! |
Als ik zelf iets graag wil, doe ik het ook. Ook met kleren enzo. Maar er is wel een verschil met kleren die niet staan, of kleren die anderen niet mooi vinden. Als iets wel staat en ik vind het dus ook leuk, kan het me niet schelen wat anderen er van vinden.
Over de rest: ik laat mijn mening en principes niet zomaar varen/veranderen, daar moeten dan wel hele goede argumenten tegen zijn wil ik dat wel doen.(klopt die zin?) |
Ik ben het met Weezzz eens :)
|
nouja, sinds ik op een andere school zit ben ik minder extreem geworden, ik krijg nu al gezeur als ik er niet eens heel opvallend bijloop. opzich kan het me niet schelen wat mensen er van zullen zeggen, maar op mijn school gaat het dus zo ver dat ze me lichamelijk gaan lastig vallen, als je anders bent heb je grote kans in elkaar gemept te worden. en daar zit ik eerlijk gezegd niet echt op te wachten..
|
Citaat:
|
Ik heb wel vaak dat ik aan mezelf twijfel. Dan vind ik het wel leuk, maar dan ben ik bang dat ik het na een tijdje niet meer leuk vind. Echt kleren laten hangen, bang voor reacties, doe ik niet. Als ik het zelf echt leuk vind dan koop ik het.
|
een partyboy outfit
|
hmm ja... van die beetje strakke shirts.... dan zie je mn bierbuikje zo. :(
|
ik heb dat ik bepaalde dingen niet doe omdat ik geen gezeik wil bij mn baantje.
(ik heb het over een piercings mainly) of omdat ik niet wil dat in dat leraren op school me gaan fokken qua cijfers, omdat zij al het 'alternatieve' haten. je hebt namelijk een paar van die leraren. verder qua kleding draag ik wel lekker wat ik wil, maar dat is niet erg bijzondere kleding verder |
Ja,ik heb dat wel eens gehad,zie ik allemaal mooie kleding,weet ik niet of ik zal durven aan te doen,maar dan denk ik,bla,laat ze maar zeggen en als ik dan op weg ben naar school begin ik weer te twijfelen :o .
Maar dat overkomt me eigenlijk niet vaak. :) |
Dat heb ik zeker, had ik net ook nog. Ik had iets aangedaan en dan kom ik beneden en hoor ik mn zus zeggen: "gadverdamme, wat heb jij nou weer aan". Ja, dat is ook niet echt een stilmulans. Dus ik hou zeker rekening met wat anderen er van zouden kunnen vinden, maar het is wel minder dan het ooit geweest is.
|
Heb ik ook erg gehad, is nu wel steeds minder. Ik was soms nogal onzeker en verborg alles een beetje met een beetje wijde, soms donkere kleren en nu draag ik veel meer felle kleuren, meer rokjes, netpanty's en iets strakkere dingen.
|
had ik net nog was gaan winkele had zon jorte broek aan ik vond m helemaal geweldig maar mn vriendinnen willen niet meer bij me lopen als k m aan doe. maja kkoop m tog wel.
|
Citaat:
Ik heb soms zoiets ook wel... Maar dan bedenk ik me dat mensen uit mijn klas me meestal toch wel accepteren hoe ik ben (waar ik overigens heel blij mee ben), en trek ik t meestal gewoon aan. Soms vind ik de grens tussen "niet staan" en "extreem" ook een beetje moeilijk te trekken... En als ik t niet zeker weer of het leuk is, denk ik gewoon aan wat ik die dag ga doen en of de mensen die ik zal zien erg veel commentaar zouden leveren... (niet dat ik me er echt iets van aantrek, maar als iedereen zegt dat ik er echt niet uitzie vind ik dat natuurlijk wel wat vervelend).. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
in de kleuterklas had ik dat heel erg :( :o
maar nu niet meer eigenlijk. like it or jammer dan :p |
Waarom maken mensen zich zo 'n zorgen wat andere van hun vinden...
|
Citaat:
Ik ben niet zo extreem dat ik echt nare reacties krijg, ik maak me er ook niet echt druk om.. Ik wel dat ik eens een leuk kledingstuk zie liggen en dat ik puur alleen het kledingstuk leuk vind, maar dat ik al weet dat ik het nooit ga aantrekken omdat ik me er niet fijn in zou voelen.. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En vaak is het zo dat mensen ergens aan moeten wennen.. |
Citaat:
|
Citaat:
ben je direct van alle problemen af |
Citaat:
|
Citaat:
maar ik vind neit dat je af moet wijken van iest wat je zelf wilt/mooi vind vanwege andere.. |
ik draag alles wat k leuk vind, wat anderen er ook van vinden..
dat is ook zo bij andere dingen heel vreemd maar ik zou me pas doodschamen als ik in 'normale' kleding de straat op moet :confused: |
bij mij wordt het steeds beter
ik heb er LANG over gedaan voor ik in een rokje naar school durfde maar nu vind ik het kut als ik er te normaal bij loop je moet iets wat je zelf leuk vind maar anderen niet gewoon eens aantrekken en dan raken ze er van zelf gewend aan Fuck The World moet je maar (proberen te) denken |
Dat had ik eerst ook wel, toen wist ik ook niet zeker of ik iets wel mooi vond. Nu heb ik er veel minder last van, alleen ik heb nu wel allemaal kleren in mijn kast die ik nooit meer aantrek :o
|
Ik heb best vaak dat ik iets leuks zie, maar vaak ben ik dan met mijn vriendinnen (die uiterlijk gezien heel anders zijn, beetje 'kakkers') en die kijken me dan echt zo aan van 'dat meen je toch niet he' en dan laat ik het snel al weer zitten. Ik ben best wel onzeker en twijfel daarom heel snel. Uiteraard koop ik wel gewoon kleding die ik leuk vind. Ook al valt het niet allemaal in de smaak van anderen. Maar ik vind het toch wel leuk om van andere te horen dat ze het ook mooi vinden. Het is niet leuk om iedere ochtend als je beneden komt van je moeder te horen dat je er niet uit ziet... dan ga je je toch wel een beetje aanpassen (zeker met het lage-ego-level dat ik heb)
|
Ik draag alles.
Sommige dingen vind ik niet kunnen, superkorte rokjes, noem maar op. Dat is eerder omdat ik 't ordinair vind dan dat ik 'tniet zou durven. Er zijn wel bepaalde dingen waar ik even een 2e keer over nadenk voordat ik 't aantrek, maar ach |
Citaat:
ik zou wel eens mensen willen vertellen hoe ik over dingen denk in plaats van me altijd maar in te houden zo, dat was het!! xxxx |
Citaat:
|
Citaat:
de mensen die zeggen dat je je er niets van aan moet trekken worden volgens mij grootendeels geaccepteerd, anders zou je daar wel anders over denken. |
Je moet gewoon aantrekken wat je trekken kan.
|
Ik heb wel eens dat ik iets heel mooi vind en dat ik me er eigenlijk gewoon te dik voor vind. Sommige dingen moet je vind ik gewoon mooi slank voor zijn helaas helaas.
|
ik heb nog nooit iets niet gekocht omdat ik bang was dat anderen het niks zouden vinden. wel heb ik dingen niet gekocht omdat ik bang was dat het een opwelling was en dat ik het na een week niet meer zou dragen.
|
ik zou wel zo'n broek als Christina Aguilera willen hebben. Maar ja dan wordt je weer voor slet uitgemaakt :rolleyes: En ik heb m tot nu toe trouwens nog nergens gezien
en ik denk dat m'n vriend het niet zo geweldig zou vinden *zucht* Over t algemeen trek ik me er niks aan wat anderen ervan vinden. M'n ma is ook maar opgehouden met d'r opmerking over m'n kleding want ze weet dat ik er toch niks van aantrek :D |
Ik weet niet of ik dingen niet zou kopen omdat het volgens anderen niet kan. Ik heb nooit zo last met anderen over mijn kleding .
|
nah ik heb niet zo de behoefte om heel extreem te zijn.. kheb ook nog nooit ergens echt negatief commentaar op gehad wat ik serieus nam... dus tja opzich zou ik wel alles 'durven' wat ik wil... ofdat ik het ook doe is iets anders, sommige dingen vind ik wel heel erg leuk maar weet ik dat ze niet bij me passen of staan.. maar dat is nie omdat ik het nie durf maar omdat ik het zelf ook nie mooi vind bij mezelf..
|
Citaat:
|
Ik heb niet echt een smaak dat ik veel extreme dingen leuk vind. Soms wel eens iets waar je mensen niet veel mee ziet lopen, of waarvan vriendinnen zoiets hebben van hmz oke, maar als ik iets echt leuk vind en ervan overtuigd ben dat het goed staat draag ik het. En vaak draaien de mensen die het eerst niet mooi vonden dan ook al heel snel bij, zo van goh het staat je toch wel heel cool ;)
|
ik heb mijn eigen smaak en ik draag wat ik leuk vind.. het maakt me echt nix uit wat andere mensen er van vinden.
|
Citaat:
ik kan tegen verschillende rake rotopmerkingen ja zou ik geslagen worden zou ik me echt aanpassen. prioriteiten stellen. uiterlijk boven alles? oppervlakkig gedoe. ook zou ik me aanpassen, zouden ze me geen blik waardig gunnen, geen normaal praatje met me willen maken ed. ik doe verder eigenlijk alles wat ik wil. misschien laat ik teveel over me heenkomen. wordt ik eerst uitgescholden en zien dan pas dat ik best lief ben wil ik ze graag vergeven. dat zijn dingen waar ik niet onderuit kom. mensen vergeven voor het hebben van vooroordelen ed. als ik ergens nieuw ben wil ik het wel eens makkelijk maken door de leuke dingen an te doen die ook simpel zjin. niet te sterke recites opwekken. en dan opbouwen. pas wanneer men aan je gewend is. @wallflower ik weet niet precies hoer erg het is. maar nu perk je je misschien wat in maar wanneer men ziet dat je toch wel lief bent. dan vergeeft men je meestal wel voor afwijkend kleden. |
nee, heb ik niet echt last meer van. Mensen (op school ed.) schrikken nu toch al niet meer zo als ik wat nieuws aan heb, ze kijken er nu minder van op.
En sommige kledingstukken draag ik niet omdat ik weet dat ze mij gewoon echt niet staan. |
geen last van
|
Citaat:
Je hebt zelfs mij kunnen vergeven ;) :D |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.