Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eropuit! (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Castingbureas! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=421206)

Kiss Pookie 28-03-2003 17:02

Castingbureas!
 
Hoi!
Ik vroeg me af of er hier mensen zijn die bij een castingbureau ingeschreven staan, zo ja, wat is je ervaring hier mee en bij welke sta je ingeshrven?
Ik sta ingeschreven bij Harry Klooster en Hans Kemna!
x

Dwarser 29-03-2003 18:48

Ik sta zelf (nog) niet ingeschreven bij een castingbureau. Maar ik vraag me af: Waarom wil je weten wat voor ervaringen mensen hebben. Heb je zelf soms slechte ervaringen? En wat zijn jouw ervaringen eigelijk? heb je wel eens een opdracht gehad via zo'n bureau? Misschien kan je ook over je eigen ervaringen vertellen.

Kiss Pookie 29-03-2003 20:45

Ik ben geinteresseerd of mensen bij een castingbureau slechte ervaringen zodat ik weet dat ik me niet bij dat bepaalde castingbureau in moet schrijven!

Ik sta nu zelf ingeschreven bij Hans Kemna Casting en daar heb ik al uitnodigingen va gekregen dus dat is een goed castinbureau! (y) :p

Binnekort ga ik figureren voor dit bureau! Voor de rest heb ik geen ervaringen mee omdat ik nog maar net ingeschreven sta!

Winner 30-03-2003 21:06

Ik sta sinds een week ingeschreven bij SMVC. Ik moest langskomen (voor de eerste keer naar Amsterdam voor mij) ze hebben me gefilmd, ik moest een stuk spelen voor de camera en ze hebben fotos gemaakt. Ze waren heel aardig (2 vrouwen en 1 man). Achteraf kreeg ik emailtje thuis met 'bedankt voor het komen, goede test blabla'. Dat was ook wel aardig. Nou nog hopen dat ik er ooit nog iets van hoor.

JuuSTeH 01-04-2003 12:28

waar zijn die casting bureaus dan en hoe kan je je aanmelden zijn er ook in Limburg!

Cola_Light 01-04-2003 15:51

Ik sta ingeschreven bij Harry Klooster en Bij Kemna Casting

Via Harry Klooster heb ik nu al een keer auditie moeten doen voor een vaste rol in GTST en voor een vaste rol in ONM.

Vet coooool was dat, ik was helaas niet het type maar ze waren wel heel enthousiast over me. Ze zeiden dat ze me zeker zouden onthouden.

Dwarser 01-04-2003 20:06

Kost dat inschrijven bij een castingbureau eigenlijk geld? en hoeveel. weet iemand dat?

Balance 02-04-2003 18:30

Citaat:

Cola_Light schreef op 01-04-2003 @ 16:51:
Ik sta ingeschreven bij Harry Klooster en Bij Kemna Casting

Via Harry Klooster heb ik nu al een keer auditie moeten doen voor een vaste rol in GTST en voor een vaste rol in ONM.

Vet coooool was dat, ik was helaas niet het type maar ze waren wel heel enthousiast over me. Ze zeiden dat ze me zeker zouden onthouden.

oh grappig!
om welke rollen ging dat dan? (kneem aan dat d'r inmiddels al wel anderen die rollen aan 't spelen zijn)

Denise84 07-04-2003 21:06

http://modelinfo.tk/

een site waarop van alles staat: adressen, ervaringen, tips e.d. voor zowel modellenbureaus als castingbureaus.

Kiss Pookie 09-04-2003 20:36

Ik moest voor GTST de rol van Wendela Hafkamp die zit er nog niet in! en voor Cees & Co voor de oudste dochter.

Winner 17-04-2003 18:59

Je staat bij Harry hopelijk niet ingeschreven als figurant? Ik las net op die site dat alleen het inschrijven je 25 euro kost. Dan ben je toch dom als je je inschrijft of niet dan?
De acteurs hoeven geloof ik niks te betalen, dus ik neem (ik ben er van overtuigd dat je niet 'dom' bent) aan dat je als acteur ingeschreven staat?

Silvana 18-04-2003 14:12

heej kiss pookie,
als jij bent uitgenodigt voor gtst en voor kees en co
dan was dat via Harry Klooster neem ik aan (zij zijn de enige voor die 2 programma's) maar bij Harry Klooster kan je, je als acteur alleen maar inschrijven als je op een toneelschool zit. en dan alleen de echte toneelacademies
jij bent toch 16 neem ik aan?
hoe heb jij dat dan gedaan? Daarbij ingeschreven

bij Harry Klooster zijn ze trouwens best bot!
als je daar heen beld mailt ofzow krijg je altijd een kort en uitlachend antwoord dit komt natuurlijk ook omdat ze door veel (vooral) meisjes worden gebeld die wel ff actrice willen worden,....

dus,......... :)

Kiss Pookie 20-04-2003 20:39

Ik sta nu niet meer ingeschreven bij Harry Klooster omdat ik het TE duur vond en ik werd amper uitgenodigt meer. Het was idd bij Harry Klooster die rollen!
Je kan je idd alleen als acteur in schrijven als je een proffesionele opleiding hebt gehad alleen als ze kinderen zoeken word dat moeilijk dus zoeken ze iedreeen van die leeftijd figurant of niet en die nodigen ze uit voor een screentest!

regardless 22-04-2003 17:13

he ik vraag me af hoe je je inschrijft bij die castingsburo's ?

Kiss Pookie 24-04-2003 17:54

Ga maar eens naar die sites hier wat voorbeelden:

www.kemnacasting.nl
www.dutchcasting.com
www.harryklooster.nl

en zijn nog veel meer maar op die sites staat hoe je je in kan schrijven!

Chloe Siere 27-04-2003 18:56

Citaat:

Dwarser schreef op 01-04-2003 @ 21:06:
Kost dat inschrijven bij een castingbureau eigenlijk geld? en hoeveel. weet iemand dat?
ligt eraan welke. harry klooster kost geld (toen der tijd dat ik t opvroeg was 50 gulden). op zich best veel, maar geen idee hoeveel t nu is.
sommige casting bureaus zijn niet betrouwbaar, juist als ze geld vragen. maar harry klooster is wel een van de beste casting bureaus die je kunt hebben.

Gothic 28-04-2003 20:23

Harry Klooster, een scene werd ooit opgenomen, maar dat heb ik behoorlijk verkloot, dus ja...

o0Hanneke0o 05-05-2003 10:51

Ik ben ingeschreven bij Hollands Glorie Casting...
http://www.hollands-glorie.nl
Bij producties ofzoiets staan de programma's die ze verzorgen.?
Maar dit castingbureau is meer voor Figuranten.
Als het goed is mag ik dit jaar in Baantjer figureren :D

Freshh~ 04-01-2004 17:03

Citaat:

o0Hanneke0o schreef op 05-05-2003 @ 11:51:
Ik ben ingeschreven bij Hollands Glorie Casting...
http://www.hollands-glorie.nl
Bij producties ofzoiets staan de programma's die ze verzorgen.?
Maar dit castingbureau is meer voor Figuranten.
Als het goed is mag ik dit jaar in Baantjer figureren :D

oh wat grappig, ik wilde vandaag me misschien inschrijven voor hollands glorie..
zou dat je eerste keer figureren zijn, of heb je het weleens vaker gedaan?

Chloe Siere 05-01-2004 08:19

Citaat:

Vleermuisje schreef op 04-01-2004 @ 18:03:
oh wat grappig, ik wilde vandaag me misschien inschrijven voor hollands glorie..
zou dat je eerste keer figureren zijn, of heb je het weleens vaker gedaan?

moet dit nou? het is nogwel offtopic ook.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.