Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   De Kantine (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   allemaal een applausje voor... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=428444)

damaetas 15-05-2002 09:19

allemaal een applausje voor...
 
FOEF HET ZWARTE KONIJN!!!

:D :D :D :D :D :D


hebben jullie ook zo van die insidertjes die jij een nog maar een groepje mensen snappen?? en zijn ze makkelijk uit te leggen (zoja? doe da dan ff aub, zonee? laat dan maar, ik wor daar alleen maar warriger van)

(deze was een makkelijke, stubru roelt, belgië is een fijn land :) )


nog enkele hele vage: HALIETEN!!! rooie teletubbies, funghi, he moet ik da is in uw oor steken, kabeljauwsex, tuinkabouters!!! :p

Anne 15-05-2002 09:29

Leg eens uit :D

WolterB 15-05-2002 09:52

er stond toch niemand te kijken

martijn1985, amidala, simple creed weten waar t over gaat.
ik ga t niet proberen uit te leggen...

Jules 15-05-2002 10:20

Insiders .. whuhuhu!!

Mn beste vrienden en ik hoeven de woorden 'donut' 'herman' of 'pino' maar te horen en we liggen helemaal plat ..

en de nieuwste is: 'nououou dat mag joost weten!'

mja.

uitleg? Hmz! Herman = broer van Pino, en we noemen Herman ook weleens HRMN omdat als je Herman zegt met je mond vol donut, klinkt het zo!

En dat laaste ... mja .. slaat eigenlijk nergens op :D *hum*

vixen 15-05-2002 10:52

k heb dat met mn 2-lingzus heel vaal, we hoeven elkaar maar aan te kijken en we liggen in n scheur, en dan weten we zelf niet waar het over gaat soms, maar meestal gaat het om woorden als kronenburgerparkjongeeendenvijvertrappetjes, of schuifdeur, of rimpels.

de kronenburgerparkjongeeendenvijvertrapjes komen dus in het kronenburgerpark omdat de jonge eendjes dr anders niet uitkunnen, we hebben dr best lang over gedaan om de woorden in de goede volgorde te zetten (snapje? nee? hm..laat maaaawwwrr..)

Frida 15-05-2002 13:20

Plakstifjes
Politie
Dwangbuisseks
Troela(?)


en jah stubru roelt:p

Luca 15-05-2002 13:50

Tolga, rolleyes, helium

KontraDix 15-05-2002 14:13

Frambozenpudding, Pino's babybadmutsen, OGC, schaap, drie boot kont snikkel ing, aoeui, kuddedeuren, drastificeerbare situaties, pletbertje, struikelsokken...

Dat is wat me het eerste te binnen schiet.
Het leuke is om het er juist over te hebben met mensen die níet weten waar je het over hebt.

Monica 15-05-2002 14:27

10-kleuren pen
Ernie is jarig
Krullen
Muskietos
acht zwartgeblakerde koelkasten

:D

(ja het is vreemd dat als ik het hoor helemaal in een deuk lig of met een brede grijns zit en bijna iedereen er wel doodnormaal overheen zal lezen..)

Mikey Thriller 15-05-2002 14:31

"eej die heeft een baard"


:rolleyes:

martijn1985 15-05-2002 15:05

Citaat:

WolterB schreef:
er stond toch niemand te kijken

martijn1985, amidala, simple creed weten waar t over gaat.
ik ga t niet proberen uit te leggen...

oh! ik begrijp hem..:)

zie als aanvulling hierop het tweede van mijn sig.

Ik wil trouwens wel eens een poging wagen het uit te leggen. NIet dat iemand het interreseerd, maar ach.......dr stond toch niemand te kijken ;)

Anyway behalve bovengenoemde 3 personen behoort er nog iemand genoemd te worden, Linda. Linda werkt hier in het een restaurant, eentje met zo'n toekan, en op de een of andere manier was daar bedacht dat er niemand te kijken stond. En dat nam Linda mee naar school. En zo ging in ene iedereen het zeggen :confused:

Wat het tweede deel van mijn sig betreft: daarvoor is Amidala verantwoordelijk. WolterB en Linda zaten nogal te bekvechten en op een gegeven moment geeft Linda Wolter een klap. Zijn reactie: "En ze gaat me ook nog gewoon slaan ook!". Waarop Amidala reageerde met:"Sommige mensen vinden dat lekker". En dat is nu op zich niet grappig meer, maar ik schoot in de lach, en niet zo'n klein beetje ook. En eigenlijk daardoor is die dr in gebleven.

mja...tis nu niet echt grappig meer...maar toen wel...

Floppy the Rabbit 15-05-2002 15:34

pleepapieramide (was een hele loze woordspeling, op de kamer in rome kregen we elke dag een rol pleepapier bij, en toen merkte iemand op dat we daar dan maar een pleepapieramide van moesten bouwen, op het moment dat je het bedenkt is het hilarisch)

dat is een gevoelskwestie (uitspraak als je zo snel niet op een argument kunt komen)

zwaartekrachtpen (onze natuurkundeleraar heeft 100 gulden aan een pen uitgegeven die met 1 knopje verschillende functies (lees kleuren) heeft, afhankelijk van welke kant je boven houdt, terwijl je bij de hema voor 2.50 een pen kan kopen die gewoon 4 knopjes heeft en vier kleuren)

gewichtloosheidspen (de nasa heeft miljoenen uitgegeven aan het ontwikkelen van een pen die ook bij gewichtloosheid schrijft, de russen schrijven in de ruimte al jaren met een potloodje)

Aurora 15-05-2002 15:49

oja oja ooooooooooooooooja
niet-oja-toet!
telepinhomo
'temidden van de grote collectieve vreugde voelde ik een enorme persoonlijke deceptie'
noemeritis
il fait du soleil - doedie!

en ik kan nog wel een half uur doorgaan maar dat boeit niemand want niemand snapt er een zak van en ik heb geen zin om het uit te leggen....

ShadowLady 15-05-2002 18:09

stuiterballen
elmo nieuwe schoenen!
"I love myself .. better than you.. know it's true so, what should i do?" op melodie van polly
rare hand beweging *wijs* *middelvinger* *gehoornde hand*
euuh.. op heel overdreven stemmetje *hijs zooooo leeeeuuuuuk.. hij is zoooooo lekkerrrrrrr* :rolleyes: :rolleyes:
bleh nog wel meer i guess

Scarlett 15-05-2002 18:21

Heej, Elmo Nieuwe Schoenen was er vroeger ook eentje van mij. :D

Verder:

- 'Baby-born, baaaby-born'
- Obsessie met de DA.
- Toast/Toost.
- Bejaardentehuis inlopen met camera's.
- Hoepelen.
- En zodra iemand het over Michel's fiets heeft ligt ook iedereen dubbel. :D

Shock 15-05-2002 21:47

- Dubbel-B-met-een-streepie! (omdat ze mijn naam altijd verkeerd schrijven zei ik dat een tijd geleden wel eens, nu doet iedereen het in 1 keer goed! :))
- Pam, je haar danst (omdat ik m'n haar wel ns los doe tegenwoordig)
- Wilt u menu (dat geintje vertelde ik m'n vader eens toen ie heel erg melig was, dat gevoel komt nu steeds weer terug als ik ergens het woord 'menu' zie staan)

damaetas 16-05-2002 01:32

nog een fijne "NU MOET JE 1 DING GOED WETEN: de tuinkabouters blijven waar ze zijn"

omdat we de tuinkabouters van onze buren van plaats hebben gewisseld en zij daar niet zo blij over waren, en die ene jongen die ze hadden aangesproken om te klagen wist er nix van en dacht dus dat de buren gek waren geworden. nouja twas wel grapig ;)

Smiley_Knorretje 19-05-2002 18:58

Kars!!!!!!!!!

Knipoog*1 19-05-2002 19:07

funghi hebben wij ook

swans, sigger, stuiteren.

Parlaatje 19-05-2002 19:22

jij vies vuil kanker *stilte* joch

dat zei een brugger op het sgoolplein we dagten dat er nog heel wat woorde kwame maar toen zei hij heel droog joch dus nu ligge we dr helemaal dubbel over

Rian-x- 19-05-2002 19:44

'ga je 10 tuikabouters vervelen!!'- het broertje van mn vriend zat mij en mn vriend constant te vervelen en toen zei mn vriend: 'gvd ga je 10 tuinkabouters tog vervelen'

roodkapjuhhhhhhhhh!!!!!! - ga ik nie uitlegge...

fedde!!!- een vriend van mn broer die er echt niet uit ziet en waar een vriendin van mij verliefd op is. :S


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.