Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   De Kantine (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   WAAAAA, hier kan ik echt niet bij met mijn hoofd... zoveel ongeluk (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=430053)

Knutselsmurfie 17-09-2002 21:03

WAAAAA, hier kan ik echt niet bij met mijn hoofd... zoveel ongeluk
 
... ik ken een jongen, nouja vriend is misschien een groot woord, maar ik beschouw hem toch wel als goede kennis, al ken ik em niet zo lang... maargoed, hij heeft echt zoveel pech in zijn leven, dat is niet te geloven.

Hij had een vriendengroep van 4 man, waarvan 1tje is gestorven aan kanker, de ander heeft een verkeersongeluk gehad en is daaraan doodgegaan en de derde heeft zelfmoord gepleegd. Toen was hij alleen dus nog over van de 4. Tot overmaat van ramp heeft ie vandaag zelf te horen gekregen dat ie een kwaadaardige tumor in zijn hoofd heeft... ok, hij heeft een kans te overleven met een operatie... maar dan nog. Zoveel ongeluk in je leven is toch onbegrijpelijk? Normaal als je 1 van die dingen meemaakt is al megasupererg.... kan je leven al verpest zijn. Ik heb zo met hem te doen. Het is gewoon niet eerlijk. Poepwereld.

(sorry ik wist niet waar ik dit neer moest zetten en ik weet ook helemaal niet waarom ik dit eigenlijk typ, maar ik moest et gewoon ff kwijt ofzo...)

LittleLucille 17-09-2002 21:09

Ken meer van dat soort ''pechvogels''........ :(

M@rco 17-09-2002 21:11

That's life... sommigen hebben alles, anderen hebben niks.

Lullig maar je kan er toch niks aan doen :/

Shock 17-09-2002 21:33

Citaat:

M@rco schreef:
That's life... sommigen hebben alles, anderen hebben niks.

Lullig maar je kan er toch niks aan doen :/

'That's life' is natuurlijk wel het lulligste wat je in zo'n geval kan zeggen... (n)
Het is natuurlijk wel waar, maar je komt sympathieker over als je wat medeleven toont. Natuurlijk kun je er niks aan doen, maar op zulke opmerkingen zit niemand te wachten in zo'n situatie.

miro 17-09-2002 21:42

Tis echt heel erg klote voor m allemaal, en t is fijn voor hem dat er iemand is zoals jij die medelijden met m heeft. Maar jammergenoeg is dit een mededeling waar andere mensen niet echt veel aan hebben.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.