![]() |
algebra
Hoi allemaal!
Ik snap absoluut helemaal niks van algebra, nou vraag ik me af, is er ergens een site waar ik algebra ofzo kan oefenen, heb al een beetje gezocht maar nog niks gevonden. Ik heb al een mn lerares gevraagd maar die wist ook niks. Ook misschien ergens cd's die ik kan kopen met algebra sommen erop ofzo? Ik heb de sommen in mn boek al tienduizend keer gemaakt en ik ken ze nu uit mn hoofd dus dat telt niet mee. Alvast bedankt. |
over welk niveau hebben we het? simpele 'puntsommen', afgeleidenzooi of superingewikkelde differentiaalberekeningen enzo.
|
Algebra is wel erg breed, misschien kun je het iets specifieker stellen (bijv. goniometrie, differentiëren, integreren oid) en het is ook wel handig om te vermelden welk niveau en welke klas je doet.
|
Het gaat over differientieren voor Havo 4 en ik heb wiskunde B.
|
Citaat:
Misschien kan je op school vragen naar extra opgaven? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Er zijn geen programma's die echt komen met oefeningen en oplossingen. Er zijn wel programma's waarin je een vergelijking kunt zetten, en die daaruit de oplossing geven, maar dat is voor het leren niet echt makkelijk.
Je kunt het beste Oude tentamens en proefwerken zien te regelen, en daaruit opgaven maken. Deze eerst zelf nakijken of je denkt dat het goed is of niet, en daarna door je leraar of lerares laten controleren. Dat is de beste manier. Of je mailt een som naar me toe waar je moeite mee hebt, wil best de uitwerking naar je toe sturen met uitleg (natuurlijk niet elke dag een proefwerk ofzo sturen :P) GrimReeper@home.nl (ja corny mailadres, maarja, heb em al 5 jaar, dus laat ik em maar zo :P ) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.