Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Vrije tijd (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [Wielrennen] Parijs-Roubaix (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=443082)

B@RTOLI 09-04-2003 21:03

[Wielrennen] Parijs-Roubaix
 
Zondag aanstaande word de "Hel van het Noorden" weer verreden ofwel de kasseienklassieker Parijs-Roubaix.

De favorieten/kanshebbers na het wegvallen van Wesemann, Dierkxssens en Hincapie zijn in mijn ogen:

1. Museeuw
2. Knaven
3. VDB
4. Boonen
5. Vainsteins
6. Bortolami
7. Mattan
8. Planckaert
9. Van Heeswijk
10.Van Petegem
11.S.Ivanov
12.Klier

hier houd ik het voorlopig bij.

wat denken jullie? wie gaat er goed zijn? wat zal er gaan gebeuren etc etc.

Het zal overigens niet regenen heb ik vernomen.

Methuselah 09-04-2003 21:19

1. Museeuw
2. Boonen
3. VDB

Dat is mijn podium, en nog vrij realistisch ook, ik hoop op 'n MAPEI-overwinning in de hel voor de jongens van Quick.Step-Davitamon :o

B@RTOLI 09-04-2003 21:26

Citaat:

Methuselah schreef op 09-04-2003 @ 22:19:
1. Museeuw
2. Boonen
3. VDB

Dat is mijn podium, en nog vrij realistisch ook, ik hoop op 'n MAPEI-overwinning in de hel voor de jongens van Quick.Step-Davitamon :o

Is zeker vrij realistisch ik denk dat Knaven zelfs de 4e Quick Stepper is.

1. Museeuw
2. Boonen
3. Knaven
4. VDB
5. Van Heeswijk :)

Zo denk ik het maar hoop van niet

scara 09-04-2003 22:01

Normaal gezien, als alles goed verloopt, zou het podium Quick step-davitamon gekleurd moeten zijn (kijk naar vandaag in gent-wevelgem, welke 3 van die ploeg er mee waren, dat zijn de mannen die er moeten staan)
spijtig van dierckxens, maar ja, zoiets kan gebeuren ...
bettine is ook enkele weken out, dusse, lbl kunnen we al vergeten met hém

ik hoop op een sterke museeuw zondag, al kan ik niet kijken

Boogie 09-04-2003 22:29

Ik verwacht een finale à la 2001, toen Servais Knaven won dankzij het overwicht van Domo-Farm Frites. Met Museeuw, Knaven, Boonen en Vandenbroucke heeft Quick Step-Davitamon bij uitstek een ploeg om de wedstrijd te controleren en tot in de finale mee te zijn. De ploegen van andere favorieten als Van Petegem, Tafi, Van Heeswijk, Guesdon, Serpellini, Pieri zijn allemaal niet sterk genoeg om met het Quick Step blok te concurreren. Dit zal vooral tegen het eind van de wedstrijd duidelijk zijn. Want vooral in een wedstrijd als Parijs-Roubaix, die bij uitstek een selectief parcours heeft, blijven alleen de sterkste renners over en daarvan heeft Quick Step de meeste. En als je in Parijs-Roubaix met de beste renners vertegenwoordigd bent in de kopgroep kan je om beurten demarreren en moet de overwinning binnen te halen zijn. En finale van Parijs-Roubaix is geen finale van een Ronde van Vlaanderen of een Gent-Wevelgem.

B@RTOLI 10-04-2003 07:51

mee eens maar laten we hopen voor de spankracht dat Quick Step niet domineert.

Montoya 10-04-2003 11:09

Knaven is erg sterk en misschien Baldato als die rijdt of een O'grady en natuurlijk De museeuws , VDB's en Van Petegem's

karamba 10-04-2003 14:39

Het wordt denk ik weer een geweldig ploegenspel. Niet persé de kopman (van een machtige belgische ploeg of een andere ploeg die met overmacht in de finale terecht zal komen ) hoeft te winnen. Misschien helpt de kopman wel zn knecht als beloning voor zijn steun. Denk maar eens aan de winst van knaven. De is de mooiste klassieker in mijn ogen hoewel niet alle grote renners erop afkomen. Maar toch... het werk wat je die mensen ziet verrichten. De hel waar ze in verkeren. Dat ziet er allemaal machtig uit. Daar krijg ik ook kippenvel van. Dat krijg ik zelden als ik wielrennen zit te kijken. Alleen bij deze klassieker en super stijle bergen in de giro, de tour en de vuelta. Dan kan ik pas genieten. Ik verheug me nu al op zondag en hoop dat niet alleen belgische ploegen zullen regeren, ik hoop ook dat ploegen buiten Belgie eens machtig gaan rijden in de finale. En wie de favoriet is weet ik ook nie. Ik hoop juist dat iemand hier zal doorbreken...

Mr.Oizo 10-04-2003 16:23

Eindelijk, zondag is het zo ver! :cool: De koers der koersen! (y)
Ik hoop dat het dezer dagen plenst in Frankrijk! :D Dan kunnen we weer spectakel verwachten in het Foret d'Arenhout en het Carrefour de L'arbre. Waarschijnlijk zal de ploeg van Lafèvre weer gaan domineren. Ik gok op de volgende uitslag:

1. Museeuw
2. Tafi
3. Boonen
4. Ivanov
5. Vainsteins
6. Knaven
7. Van Petergem
8. Hincapie
9. Guesdon
10. Serpellini

B@RTOLI 11-04-2003 19:49

Nog 2 dagen en dan begint de Hel.

Let op Knaven want hij zegt in de krant dat hij goed is en dat hij het leuk vind op de kasseien.
Verder noemde hij het terug naar de "roots" van het wielrennen :D.

Tofke_H 12-04-2003 10:25

Nog één nachtje slapen :)


Nouja, het zal wel duidelijk zijn dat de ploeg van "Quickstep-Davitamon", moet ploegmanager Patrick Lefevere, de sterkste is. Zoals in 7 van de laatste 8 editie's, bezetten dé ploeg van Patrick Lefevere het hoogste trapje op het podium. Met 16 van de 24 podiumtrapjes is dat 2 per editie. Vier keer zelfs het complete schavotje.

Met in hoofdrol Johan Museeuw, wie herinnert zich vorig jaar niet? Het moment dat hij over de eindlijn ging, kippenvelmoment. Ook dit jaar hoor je overal zijn naam, zou het zijn 4de Parijs-Roubaix worden? Maar we mogen zijn hele ploeg niet vergeten. Namen zoals Boonen, VDB en Knaven, ook zij zijn potentiele winnaars.

Maar zoveel kanshebbers in 1 ploeg kan natuurlijk ook gevaarlijk zijn. Denk maar aan de voorbije Ronde van Vlaanderen, en Gent-Wevegem. Ze zaten machtig voorop, maar konden het niet afmaken. Al lukte in het Omloop Het Volk Museeuw wel om te winnen.

Dus mijn favoriet is alweer de "oud" Museeuw, "De leeuw". Stiekem verwacht ik Tom Boonen dit jaar niet zien opvallen. En wat gaat Sven Nys doen? We zullen het morgen zien. Een feit is dat er 30 Belgen starten en 11 Nederlanders. Dat het vandaag mooi weer is, en dat dat morgen jammer genoeg (?) ook gaat zijn. Wordt de hel dan niet dé hel zoals andere jaren.

B@RTOLI 12-04-2003 11:48

Citaat:

Tofke_H schreef op 12-04-2003 @ 11:25:
Nog één nachtje slapen :)



Dus mijn favoriet is alweer de "oud" Museeuw, "De leeuw". Stiekem verwacht ik Tom Boonen dit jaar niet zien opvallen. En wat gaat Sven Nys doen? We zullen het morgen zien. Een feit is dat er 30 Belgen starten en 11 Nederlanders. Dat het vandaag mooi weer is, en dat dat morgen jammer genoeg (?) ook gaat zijn. Wordt de hel dan niet dé hel zoals andere jaren.

De Nederlanders die starten zijn: Knaven, Tankink, Hoffmann, Van Heeswijk, Sentjens, Boven, Kroon, De Jongh, Van Bon, Van Dijk en Vierhouten.

Nijs zal hem uitrijden in de top 30 meer niet.

Thomas 12-04-2003 12:00

Museeuw zal het wel weer erg goed doen.

B@RTOLI 12-04-2003 12:03

Citaat:

Wawl schreef op 12-04-2003 @ 13:00:
Museeuw zal het wel weer erg goed doen.
Uiteraard maar denk niet dat hij wint morgen maar ik zou het hem wel weer gunnen.

Mr.Oizo 12-04-2003 15:16

Jammer, het wordt een droge koers. Maja dan kan het altijd leuk worden. :) En als het droog wordt wel een lading stof op het parcours. Maja, ik gok op opnieuw Museeuw. Vorige week niet 100% fit, maar met zo'n grote wielrenner weet je het niet: die kan zo weer binnen een week vlammen. En hij heeft het daar in Frankrijk al 3 keer of zo gedaan. Schakel hem nooit uit.

mobie 12-04-2003 17:29

Eén naam: Frank Vandenbroucke!! :cool:
(of Museeuw)

B@RTOLI 12-04-2003 17:51

Citaat:

mobie schreef op 12-04-2003 @ 18:29:
Eén naam: Frank Vandenbroucke!! :cool:
(of Museeuw)


Ik ga voor VDB

luckyleo 12-04-2003 18:26

VDB ontsnapt met Van Heeswijk en VDB wint.

mobie 13-04-2003 13:00

Citaat:

mobie schreef op 12-04-2003 @ 18:29:
Eén naam: Frank Vandenbroucke!! :cool:
(of Museeuw)

Opgave VDB :( -> zou gevallen zijn, maar is nog niet echt bevestigd

Museeuw dan maar :)
of Van Petegem

mobie 13-04-2003 15:07

Citaat:

mobie schreef op 13-04-2003 @ 14:00:
Opgave VDB :( -> zou gevallen zijn, maar is nog niet echt bevestigd

Museeuw dan maar :)
of Van Petegem

Museeuw lek gereden en lijkt nimmer terug te komen :(

Van Petegem dan maar :)
of Marc Wouters


en heel hééééééél misschien Museeuw (y)

Kez 13-04-2003 16:15

Van Petegem dus...

Knap na Vlaanderen

mobie 13-04-2003 16:20

Van Petegem :cool:
WoW

B@RTOLI 13-04-2003 16:20

Citaat:

Kez schreef op 13-04-2003 @ 17:15:
Van Petegem dus...

Knap na Vlaanderen

Van Petegem wint idd knap in Roubaix en pakt een historische dubbel, pieri 2e, Ekimov 3e, Wauters 4e, Tafi 5e, Vainsteins 6e.

Quick-Step liet het op Knaven na massaal afweten in de finale, ze kleurden wel het koersverloop zoals in andere wedstrijden maar in de finale zijn ze nergens te zien.
Knaven wel goed gereden.

mariskaatje 13-04-2003 16:22

gaaf he :D :D :D
maar ga nu zelf weg op de fiets :) doei

Smartie 13-04-2003 17:08

Van mij had Vjastjeslav Ekimov mogen winnen, ik vind hem wel goed. Maar het was een mooie finale en met de winst van Van Petegem kan ik ook leven. Nu op naar Zuid-Limburg, de AGR

Tofke_H 13-04-2003 18:27

En vonden jullie het een mooie wedstrijd? Ik in ieder geval niet. Alleen veel stofwolken.

Natuurlijk heel mooi dat Peter gewonnen heeft, na De Ronde van vorige week.

Zeer jammer voor Johan Museeuw. Net zoals voor Nico Mattan.

Mooie wedstrijd door Marc Wauters (y), en ben benieuwd hoe het met VdB is. Tom Boonen dit jaar niet gezien, zoals ik reeds voorspelde. Sven Nys had een ongevalletje, verplicht uitwijken en de gracht in, en zo te zwaar gekwetst om nog verder te doen. En dus einde van zijn baanseizoen.

Mr.Oizo 13-04-2003 19:18

Parijs-Roubaix vind ik altijd mooi. Altijd gebeurt er wel wat. Alleen heb ik toch liever regen, dat maakt het spectaculairder.
Van Petergem pakt me een mooie dubbel man, de laatste keer gebeurde dat in de jaren '70 met Roger de Vlaminck. Die Pieri motten we in de toekomst in de gaten houden, kan een nieuwe Ballerini worden. En de ouwe rot Ekimov is het nog steeds niet verleerd!
Was een mooie maar ook een rommelige wedstrijd. Toch viel ik halverwege een beetje in slaap, maja dat lag meer aan mij: tot half 6 uitgaan en 11 uur weer opstaan, dan krijg je dat soort dingen :D

B@RTOLI 13-04-2003 21:01

Citaat:

Tofke_H schreef op 13-04-2003 @ 19:27:
En vonden jullie het een mooie wedstrijd?
Vond alleen de laatste 50 km boeiend

Citaat:

En dus einde van zijn baanseizoen.
Het is dus niet baanseizoen maar wegseizoen voor Nijs maar dat was die al van plan om met vakantie te gaan na Roubaix

B@RTOLI 13-04-2003 21:03

Citaat:

smartie! schreef op 13-04-2003 @ 18:08:
Van mij had Vjastjeslav Ekimov mogen winnen, ik vind hem wel goed. Maar het was een mooie finale en met de winst van Van Petegem kan ik ook leven. Nu op naar Zuid-Limburg, de AGR
Ik verheug me al op volgende zondag want dan word de Gold Race namelijk in mijn eigen achtertuin verreden ben namelijk een zuid-limburger en woon op goed 5 km van de Cauberg af. :P :D

Tofke_H 13-04-2003 21:24

Citaat:

B@RTOLI schreef op 13-04-2003 @ 22:01:
Vond alleen de laatste 50 km boeiend

yup... zoiets kan je idd zeggen.

Citaat:

B@RTOLI schreef op 13-04-2003 @ 22:01:
Het is dus niet baanseizoen maar wegseizoen voor Nijs maar dat was die al van plan om met vakantie te gaan na Roubaix
weg en baan is hetzelfde in Vlaanderen?
"Ik ben op de weg"
"Ik ben op de baan"

Bwa, je weet nooit als ie vandaag een goede wedstrijd had gereden dat ie in een van de volgende wedstrijden toch nog zou starten.

B@RTOLI 13-04-2003 21:28

Citaat:

Tofke_H schreef op 13-04-2003 @ 22:24:


weg en baan is hetzelfde in Vlaanderen?
"Ik ben op de weg"
"Ik ben op de baan"

Bwa, je weet nooit als ie vandaag een goede wedstrijd had gereden dat ie in een van de volgende wedstrijden toch nog zou starten.

Dus in belgie is dat hetzelfde en wat zeggen ze dan tegen wat nederlanders baanwielrennen noemen, pisterenners of zo??

Maar Nijs was toch van plan ook al had hij een goede parijs-Roubaix gereden om hier voorlopig een einde aan zijn seizoen te maken omdat hij nu na het veldrijden geen rust genomen heeft.

woudenberg 13-04-2003 21:59

Schitterende wedstrijd en dat met mooi weer..
maakt die saaie wedstrijd van vorige week weer goed maar kben pas helemaal tevreden als de AGR door een Nederlander gewonnen wordt...
misschien dekkertje? :rolleyes:

B@RTOLI 13-04-2003 22:02

Citaat:

woudenberg schreef op 13-04-2003 @ 22:59:
Schitterende wedstrijd en dat met mooi weer..
maakt die saaie wedstrijd van vorige week weer goed maar kben pas helemaal tevreden als de AGR door een Nederlander gewonnen wordt...
misschien dekkertje? :rolleyes:

Als Dekkertje als start , ik denk niet dat die zal starten en als die al start wint die niet met aankomst bovenop de Cauberg.

luckyleo 14-04-2003 18:36

Ik vond er weinig aan de wedstrijd. Al die stofwolken. Gelukkig lieten ze bijna de gehele marathon van Rotterdam zien zodat het toch nog een mooie sportmiddag was.

B@RTOLI 14-04-2003 18:39

Citaat:

luckyleo schreef op 14-04-2003 @ 19:36:
Ik vond er weinig aan de wedstrijd. Al die stofwolken. Gelukkig lieten ze bijna de gehele marathon van Rotterdam zien zodat het toch nog een mooie sportmiddag was.
ah vond de laatste 50 km boeiend marathon van rotterdam vind ik weer niks aan.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.