Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Hoe brand ik een normale cd ?? ----> (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=443625)

probleemkind 10-04-2003 14:25

Hoe brand ik een normale cd ?? ---->
 
Vage vraag he ;) ... uitleg komt :p

Ik bedoel daarmee dat als ik bijvoorbeeld Bitte ein Beat CD download is dat altijd 1 grote bestand van 73 minuten muziek. Dat is wel leuk voor de mensen die die het op een PC gaan beluisteren, maar ik heb mijn discman ook niet voor nix gekocht (y) Maar het is toch wel reuze onhandig om naar 1 liedje van 73 min te luistere, ik wil graag een gewone cd hebben zodat ik makkelijk naar de volgende liedjes kan skippen. Hoe krijg ik dat voor mekaar, iemand ideeen ???

Nog iets - als ik die CD ga dowloaden staan naast mp3 bestand ook een .cue en .svf bestanden. Ze zijn niet groot, hooguit 2 kilobytes. WHF zijn dat en wat moet ik ermee ???? :confused:

probleemkind 10-04-2003 14:28

ok dan open ik wel een topic
"ik heb geld nodig. hellllep !!!"

cha0s 10-04-2003 14:29

als terror koe forumbaas was geweest...
ah.. ietwat laat...

Snees 10-04-2003 14:37

[edit]Fout gelezen.[/edit]

probleemkind 10-04-2003 14:39

Citaat:

terror koe schreef op 10-04-2003 @ 15:37:
Ok, maar dan wel op Werk & Geld anders moet ik er een slotje op gooien.
is goed (y) (y)

probleemkind 10-04-2003 14:49

is er echt niemand die et weet ?????

damn....

DeadNation 10-04-2003 14:51

Ik weet iemand die t weet.....

























JE VADER!(go bug him)

Snees 10-04-2003 15:17

Dit moet > S&M.

Ufke 10-04-2003 15:29

ja, terror koe... verplaats eens

86dagreed 10-04-2003 15:43

Citaat:

probleemkind schreef op 10-04-2003 @ 15:25:
Vage vraag he ;) ... uitleg komt :p


Nee.
Dat is geen vage vraag
een vage vraag was geweest:

Hoe brand ik een cd met mijn vleermuis in de reinheid van de cd speler die kapot lijkt te gaan aan mijn verwrongen wensen?

Op de vraag die jij stelt kun je een eantwoord geven.,
Ik heb er zelfs 1 klaar:

Met een cd brander.

NERD 10-04-2003 16:02

Citaat:

86dagreed schreef op 10-04-2003 @ 16:43:
Op de vraag die jij stelt kun je een eantwoord geven.,
Ik heb er zelfs 1 klaar:

Met een cd brander.

Volgens mij is de kern van de vraag hoe je een album dat je als 1 groot bestand (van bijv. 60 minuten) hebt gedownload kunt opdelen (in bijv. 12 verschillende nummers) om het als het ware als een "normale" (voor de definitie van deze term kunt u zich vervoegen op het filosofie-forum) ceedee te branden. Dus als je zo'n vraag niet begrijpt door er een antwoord op te geven dat veel te kort door de bocht gaat was het in principe toch een vage vraag...

Oh ja, ik heb geen idee hoe je dat dus als het ware dient aan te pakken dus...

Snees 10-04-2003 16:04

Citaat:

NERD schreef op 10-04-2003 @ 17:02:
Oh ja, ik heb geen idee hoe je dat dus als het ware dient aan te pakken dus...
Zet het eerst om in wave (*.wav) en gebruik dan een wave-editor om het bestand in afzonderlijke nummers te hakken, lijkt me. Wel een omslachtig klusje.

Ufke 10-04-2003 16:05

als je iets op wilt delen in 12 nummers doe je bij nero:
12 keer dat nummer in de brandlijst zetten
bij alle nummers de begin en eindtijd aanpassen

Guybrush 10-04-2003 16:37

Zucht... die .cue en die .svf files heb je dus wel degelijk wat aan, waarom denk je dat ze erbij staan? Ok, die .svf file heb ik nog nooit van gehoord, dat zal wel een soort van info-bestand zijn waar informatie instaat van degene die het heeft geripped (om te patsen dus).

Maar die .cue file, DAT is juist de oplossing van je probleem! Als jij je Bitte Ein Beat CD in stukjes wilt branden, pak je Nero, sluit je alle wizard-crap in het begin af, doe je FILE --> BURN IMAGE en dan kies je dus die .CUE file die je hebt gekregen.
Als het goed is pakt ie dan automatisch de grote MP3 (daar moet je de naam dus niet van gaan lopen wijzigen, doe je dat wel, moet je met een tekst-editor de .cue file gaan lopen wijzigen, wijst zich vanzelf). Vervolgens hakt ie het voor jou allemaal mooi in stukjes. Dan doe je FILE --> WRITE CD en hoppa! Hij gaat branden :p Doe wel Disc-At-Once, anders krijg je van die kutpauzes tussen elke track en loopt het niet mooi over.

Mocht je nou geen .cue files hebben, tja, dan heb je pech en moet je met een WAV editor het bestand in laden en zelf bepalen waar je wilt dat de volgende track begint en dus handmatig alle tracks uit elkaar gaan lopen knippen (is een werkje van ongeveer een half uur als je snel bent).

Succes ermee zou ik zeggen :p

probleemkind 10-04-2003 16:59

Norfair -----> thanx veeeeery much (y)

het werkt. :D

eXo 10-04-2003 17:17

Ik ben ook 'n probleemkind.

Neuken?


Terror Koe deze mag dicht hoor

Snees 10-04-2003 17:32

Citaat:

Norfair schreef op 10-04-2003 @ 17:37:
knip
Maar wordt de *.mp3 nog geconverteerd? Of is het eigenlijk geen mp3'tje?

Another Way 10-04-2003 18:53

Nero houdt niet van cuefiles, dus je moet het anders doen

Gewoon ff een cuefile halen van cuesheetheaven en daarmee de mp3 knippen (met mp3 cutter) Die losse files laden in nero, naar propeties gaan en het aantal seconden tussen de tracks in naar 0 zetten. CD erin, fikken en klaar is kees

Revan 10-04-2003 19:08

gewoon ff openen in een of andere wave editor, in 10 aparte wavfiles verdelen en branden die shit.

haha ja dat is wel even werk maar dan heb je ook wat!

(of je moet natuurlijk de cuefile hebben en dan met CDR WIN branden zie http://www.download.com/)

SODA 10-04-2003 19:19

Ik verveel me dood dus ik heb het even voor je opgezocht.

Om een normale cd te branden heb je nodig:
- benzine (of eventueel wat spiritus)
- lucifers.

Je gooit de benzine over de cd en steekt de cd in de fik.

Zo probleem opgelost.

IEMOW-KOR 10-04-2003 19:37

Ik verzet het naar Software en Multimedia.

Guybrush 10-04-2003 20:09

Citaat:

snees schreef op 10-04-2003 @ 18:32:
Maar wordt de *.mp3 nog geconverteerd? Of is het eigenlijk geen mp3'tje?
Ja, net zoals een WAV ook wordt geconverteerd... uiteindelijk komt er een totaal ander formaat op de CD te staan (CD-DA), een formaat wat CD spelers kunnen lezen.

Guybrush 10-04-2003 20:10

Citaat:

Another Way schreef op 10-04-2003 @ 19:53:
Nero houdt niet van cuefiles, dus je moet het anders doen

Gewoon ff een cuefile halen van cuesheetheaven en daarmee de mp3 knippen (met mp3 cutter) Die losse files laden in nero, naar propeties gaan en het aantal seconden tussen de tracks in naar 0 zetten. CD erin, fikken en klaar is kees

Ik weet niet wat voor brander jij hebt, maar hier werkt het hartstikke goed hoor? (die cue files) :confused:

Enlightenment 11-04-2003 00:21

Citaat:

Norfair schreef op 10-04-2003 @ 21:09:
Ja, net zoals een WAV ook wordt geconverteerd... uiteindelijk komt er een totaal ander formaat op de CD te staan (CD-DA), een formaat wat CD spelers kunnen lezen.
PCM WAVE is uncompressed audio, en hoeft dus niet geconverteerd te worden. CD-DA is ook uncompressed.

Verder: Nieuwste Nero versies werken prima met .cue files. Hoef je echt geen andere utilities voor te gebruiken.

MP3s kun je slepen naar nero en hij converteert ze.

Nero Express is, zeker voor een beginner, het makkelijkst om mee te werken. Ik vind het perfect en werk er zelf ook mee. Snel en simpel.

Quintiano 11-04-2003 08:32

Citaat:

Norfair schreef op 10-04-2003 @ 17:37:
Zucht... die .cue en die .svf files heb je dus wel degelijk wat aan, waarom denk je dat ze erbij staan? Ok, die .svf file heb ik nog nooit van gehoord, dat zal wel een soort van info-bestand zijn waar informatie instaat van degene die het heeft geripped (om te patsen dus).

Patsen? Iets respectvoller over crews, gaarne. Zonder die gasten zit jij zonder pre-releases op welk gebied dan ook. Maar een SVF heeft niets te maken met ripinfo, althans niet in jouw context.

SFV is Simple File Verificator; allemaal CRC-codes van de RAR's (vermoedelijk) waar de BIN in verpakt zat. Voordat je de ISO hebt neergehaald kun je met die SFV en een SFV-programma (QuickSFV bijvoorbeeld) een CRC-check doen van die rotzooi.

eXo 11-04-2003 16:56

Citaat:

terror koe schreef op 11-04-2003 @ 17:27:
Mwoah, ik heb m naar s&m verplaatst, ook goed?
Wel wat laat maar okay dan. De forumbazen zijn ook niet wat ze geweest zijn.

Enlightenment 11-04-2003 19:24

Gaarne on-topic vanaf nu.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.