![]() |
hoe zoenen
Als ik met iemand zoen, dan vergelijk ik die persoon altijd met de andere jongens met wie ik ooit gezoend heb. En ik merk dat daar echt zoveel verschil tussen zit.
Ik vroeg mij dus eigenlijk af, hoe je nou kan oordelen of iemand wel of niet goed kan zoenen? Waar ligt dat dan precies aan..? Ik heb het er ooit eens een keer met iemand over gehad. We kwamen toen tot de conclusie dat het ook ligt aan als je alle twee een heel andere 'manier van zoenen' hebt hebt.. dat het dan ook echt niet gaat. Wat denk je er van? |
Ik denk dat die conclusie klopt. Pietje kan vinden dat Marietje geweldig zoent, terwijl Jantje vindt dat Marietje verschrikkelijk zoent. Waarschijnlijk zouden Jantje en Pietje dan ook van elkaar vinden dat ze slecht zoenen.
Waar niemand echter van houdt is een 'harde', overdreven ver uitgestoken tong:) voor zover ik heb begrepen dan. |
Citaat:
|
ik nwordt gek van mensen die altijd het zelfde doen, rondje rondje rondje rondje aaaaggghhhh
porbeer ook ze te leren...., als ze dom doen (volgens mijn gevoel) doe ik niet meer met hun rondje rondje enzo, maar ga heel lekker doen, en dan denken ze van heeej leuke en doen ze geen rondje rondje maar mee met mij enz |
Citaat:
|
Als jij niet meer zit te piekeren of het een goeie of een slechte zoener is weet je dat het een goeie zoener is
|
met mij werkt alrijd, neem initiatief, en voel jezelf rustig en chill, dan lukt alles
|
Citaat:
word word, wijze woorden GTC!!! |
als het maar rustig en lieflijk gaat dan vind ik het allang best.
|
precies, gewoon chillen, hebt alle tijd van de wereld
|
Citaat:
|
Mja inderdaad, het ligt aan de manier van zoenen. Ik hou niet van dat happen, al dat likwerk, doe bij mij maar meteen tong. Als een jongen dat dus wel lekker vind, klikt het niet echt.
|
Citaat:
Happen vind ik wat minder, ik heb het niet zo op een bloedlip ;) Tong is datgene in de mond wat zoenen juist zo opwindend maakt, het is het meest beweeglijke. |
Citaat:
|
Citaat:
|
ik vind het juist leuker als hij er de hele tijd mee zit te spelen maar me niet meteen tongt
(dat hij bijvoorbeeld op mijn onderlip bijt of met zijn tong over me lippen streelt) ooit een ex gehad waarbij ik perongeluk (nja het was zijn schuld, hij stak zijn tong té ver) heb moeten overgeven :o |
Citaat:
whahaha das echt erg :p |
Ja man gewoon chillen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Als het maar niet zo'n luie flikker is die zich alleen laat zoenen en ik al het werk moet doen. Dat het tongenspel zich voornamelijk in zijn mond afspeelt. Dat alleen zijn lippen likjes en hapjes krijgen. Ik ben er ook nog!
Je kent dat wel, ze doen hun snavel open als een jonge leeuwerik, en meer hoef je niet te verwachten. Maar ook niet iemand die meteen mijn amandelen gaat controleren. Het moet wel gelijk opgaan, en met name vanzelf. Zo'n knul die je eerst nog les moet gaan geven....pfff. Please, wees een beetje origineel en inventief. |
Citaat:
|
klopt
|
Citaat:
marietje is een slet. |
'goed zoenen' is als de ander helemaal in t zoenen opgaat (en ik ook)
dus in weze kan iedereen 'goed zoenen' |
een goeie zoen is een pas een goeie zoen als je je er goed bij voelt, en als je een tweede zoen wil hebben, en een 3e en een 4e enz enz! en als je van die zoen geniet.. dan is er nix mee! toch?!?
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
.. Je kijkt elkaar aan.. ze likt zachtjes over je lippen. Ze doet rustig haar ogen dicht. Ze drukt zich tegen je aan, je houd haar steviger vast. Je voelt hoe ze zachtjes uit ademt. Je lippen raken die van haar. Je voelt haar tong zachtjes tegen die van jou aan strijken. Rustig speel je met elkaars tong. Als ze haar tong heeft terug getrokken kust ze je, na het open van haar ogen, snel op je lippen en kijkt je lief aan.
Dát versta ik onder een goede kus, niet van dat snelle gekloot en dat gedraai zonder enige vorm van creativiteit. Natuurlijk baart oefening ook kunst maar het is fijn als het meteen de eerste keer met die partner al redelijk/goed gaat. En ach zo niet dan oefen je er gewoon even met z'n tweeën op ;) |
Lief en rustig zoenen toch?
|
teminste dat deed ik!
|
Citaat:
|
idd met tong natuurlijk!
|
ja lullig. oefen op je zusje zou ik zeggen.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.