Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Neusdruppels :o :D (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=447108)

Evito 14-04-2003 09:51

Neusdruppels :o :D
 
Heeft één van de dames haar vriendje wel eens in haar neus of ogen laten klaarkomen? Hoe was dat?

Saartje* 14-04-2003 09:53

Citaat:

Evito schreef op 14-04-2003 @ 10:51:
Heeft één van de dames haar vriendje wel eens in haar neus of ogen laten klaarkomen? Hoe was dat?
Neej,
en ik denk niet dat mijn ogen of neus daar behoeften aan hebben ;) Gezicht, oke, tot daar toe, maar toch nie in uw neus ofzow :d

poesiefox 14-04-2003 12:05

Mijn gezicht en borstjes volspuiten vindt hij erg spannend, ik vind het wel grappig om het te zien rondspatten. Alleen koelt het daarna zo af, da's wat minder. En t-shirts absorberen niet genoeg, dus inplaats van me schoon te poetsen, smeert hij me heel zorgzaam en lief eerder vol met koud sperma. De schat.

In mijn neus, hm, dat gaat vanzelf, maar dan van binnen uit. Het loopt er na het afzuigen nog wel eens uit. Of ik haal mijn neus op en krijg een klodder zaad binnen. Is ook een soort slikken, toch?

Nou ja, beter zo dan dat -ie recht mijn keel inspettert, daar krijg je braakneigingen van en je verslikt je heel snel. Maar het is een kwestie van zijn anatomie, hij staat een beetje krom en recht naar boven, en een van mijn zuigtechnieken. Ik druk soms zijn eikel klem tegen mijn zachte gehemelte, en laat hem dan 'losschieten", door mijn hoofd iets te kantelen. Dan houdt hij het echt niet meer tegen.

Zuigen gebeurt hier met name heel subtiel, ik beweeg mijn hoofd niet op en neer ofzo. Het is keel en tongwerk, druk in plaats van wrijving. Ik werd zo moe van dat harde pijpen! En ik kan hem veel beter en langer laten randjesfietsen.

muckymouse 14-04-2003 12:13

ja wel per ongeluk:S

ieh naar

Severus 14-04-2003 13:42

:eek: GETVERDEMME! :eek:

Groetjes,

Ripper

poesiefox 14-04-2003 14:44

Citaat:

Ripper schreef op 14-04-2003 @ 14:42:
:eek: GETVERDEMME! :eek:

Groetjes,

Ripper

Jij vindt wel vaker iets getverdemme als het met sex te maken heeft geloof ik.

Freyja 14-04-2003 16:51

Citaat:

poesiefox schreef op 14-04-2003 @ 15:44:
Jij vindt wel vaker iets getverdemme als het met sex te maken heeft geloof ik.
In dit geval ben ik het wel met haar eens. In mijn ogen? BLEH.

Jofunu-kun 14-04-2003 17:43

Dat lijkt me pijnlijk, in je ogen.. Ik hoor wel vaker meiden om me heen zeggen dat het prikt, en dn nog even blijft schrijnen.. Mijn vriendin kan dat bevestigen, ze heeft een tijdje (uurtje ofzo) met een heel rood oog gelopen omdat er sperma in was gekomen..

poesiefox 14-04-2003 17:49

Liever in mijn gezicht dan in mijn haar, kan ik het weer wassen. En het is nogal lang, dus veel werk om weer droog te krijgen.

Maar ik ga niet expres een neusgat over zijn piemelgat heenplanten om zo mijn neus vol te krijgen. Zie je het voor je?


Sjees, Evito is weer back met onoirbare voorstellen hoor. Het ging net zo goed met hem...

Dr. Aep 14-04-2003 18:29

Nee, wel een keer in haar oor gespoten toen ik haar tussen de borsten reed. daar hebben we nogal om gelachen. In haar oog lijkt me trouwens behoorlijk pijnlijk (en als hij HIV heeft is het ook gevaarlijk wegens besmetting) en in haar neus...ik zou er niet op gaan mikken of zo.

Sarah 14-04-2003 18:45

Citaat:

poesiefox schreef op 14-04-2003 @ 13:05:
inplaats van me schoon te poetsen, smeert hij me heel zorgzaam en lief eerder vol met koud sperma. De schat.

ik haal mijn neus op en krijg een klodder zaad binnen. Is ook een soort slikken, toch?

Ik werd zo moe van dat harde pijpen!

*ligt hier helemaal dubbel*

Maar ontopic: Nooit gebeurt, 't kwam wel afgelopen weekend in m'n haar, maar 't spoot niet hoog genoeg om m'n gezicht te raken ('t was manueel). Wel jammer eigenlijk, 'k had gehoopt dat ik geraakt werd, maar zo zag ik wél weer een erg leuk fonteintje omhoog sprietsen toen-ie klaarkwam.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.