![]() |
vorhuid te kort!!
Mijn voorhuid komt nie helemaal over mn eikel
hebben meer mensen dat, of hebben dat gehad en is dit dan nog verder gegroeid dat je daar geen last meer van hebt?? |
ik heb er geen ervaring mee :P maar het lijkt mij niet zo'n groot probleem? Het lijkt er igg op of je bedoelt dat je voorhuid niet helemaal naar vóren kan, en dat is niet erg. Als-ie niet helemaal naar achteren kan wordt 't lastiger.
|
heb t zelf niet , maar schijnt vrij normaal te zijn
|
naar je ouders gaan: HOEREN je hebt me tog niet stiekum besneden he? :D
|
kweenie wat je precies bedoeld maar als ie slap er niet helemaal over heen gaat is dat geen probleem. als je bedoeld dat ie bij een erectie niet vanzelf terug gaat is dat net zo min een probleem. Tis pas een probleem als het pijn doet.
|
Hmm.. je zou het eens in een warm bad moeten proberen. Als het echt helemaal niet gaat zou ik toch ff de huisarts opzoeken.
Baadt het niet dan schaadt het niet ofzo :p *probeert wijs over te komen :p* |
Dat het lijkt of je half besneden bent? Nou, dan heb je the best of both worlds. Je bent niet zo gevoelig en dus snel klaar als veel onbesneden jongens, en je hebt ook niet de problemen met een te strak en te kort afgeknpt velletje als sommige besneden jongens.
Wees blij, er hangt nu niet zo'n debiel tuitje aan. Gewoon een lekker bloot bolletje! |
Citaat:
|
volgens mij zijn er al heel veel van dit soort topic geweest
|
Het maakt helemaal niet uit. Ik heb het ook.
|
volgens mij maakt het niks uit, is ook wel leuk weer ns een ander kapsel ;)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
haha een vrouw met een tuitje :rolleyes:
|
Citaat:
wat maakt t tegenwoordig uit, je moet gewoon ruim denken; |
Eh, ik zie hier nogal wat verkeerde interpretaties van het probleem. Hij bedoelt dat hij z'n voorhuid niet over z'n eikel kan schuiven omdat deze te nauw is. Kun je het wel als hij nat en slap is? Ik heb hetzelfde probleem namelijk, en zo lukt het altijd wel. :) Maar het blijft lastig natuurlijk.
En jongens: ook hier nie spotten met Wawl èh :mad: |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:30. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.