![]() |
[Drawing] Hearts
Simpele tekeningetjes maarjah ...je moet er maar op komen :P.
http://home.planet.nl/~rodja023/heart3.jpg *zwaard ziet er vaag uit mayB, probeerde het scheef te tekenen nie echt gelukt :(* http://home.planet.nl/~rodja023/heart2.jpg *deze had ik allang al getekend (middelbare school) daarom ziet het er zo papyrus achtig uit :D, denk dat het wel wat bijdraagt aan de tekening* http://home.planet.nl/~rodja023/heart.jpg *comments r welcum* |
ik vind de 1e en de 3e echt meesterlijk!
|
Ik vind ze erg mooi, 2e iets minder, maar ik zou ze graag in kleur zien. Lijkt me :cool:
|
Papyrus-achtig, whehehe , LOL ;)
Van de eerste vind ik mooi dat ie vlot en met weinig moeite is getekend, echt een spontanige, open, -hoezegjedat- uitstraling. Maar de laatste, de ouwe, de papyrusachtige, die vind ik subliem! Geweldig! Heel erg knap (y) |
die eerste doet me beetje denken aan valentjin
die tweede vind ik erg gothic ;) maar dat zwaard lijkt idd beetje van achter et komen dat vind ik goed de laatste vind ik het mooist :) |
beetje cliché tattoo art eigenlijk, wel vet getekend though. (y)
|
thnx for the replyz0rz
Citaat:
Citaat:
iig bedankt voor de replies all, keeps me going on ;) |
Laatste is echt heel goed gelukt :cool:
|
k vind ze alledrie echt heel mooi! vooral die eerst...
*wou dat ik het ook kon :( * |
Mooi hoor, vooral die laatste.
|
Ik wou even zeggen: Prachtig, vooral de 1e en 2e , toppie :D (y) :rolleyes: :D
|
Bij de eerste.. dat rechter slingerding.. die er zo'n klein stuk om heen komt.. dat loopt een beetje raar, als ik die sliert volg.. 't kan wel, alleen is een beetje onwaarschijnlijk.
Wel netjes getekend though. Alleen hou ik niet van dit soort tekeningen. |
De tweede vind ik erg mooi. En inderdaad het payrus 8ige aan de 2e geeft de tekening iets extra's.
De eerste is heel erg bijzonder. Hoe kom je erop om zoiets te tekenen? |
De tweede en derde vind ik mooi, de eerste niet. Maar dat kan komen omdat ik 'm te simpel en te cliche vind, zulk soort hartjes-dingetjes-met-lintjes tekende ik vroeger ook altijd als ik niets te doen had in studieuren. De laatste is het leukst, misschien door dat papyrusachtige, ja. :)
|
Bij de tweede vind ik het prikkeldraad erg mooi, maar misschien moet eens wat orginelers gaan doen. Zoals ze het zeiden bijstuif es in: Voor het idee een 4 voor de uitvoering een 9. Je kan erg mooi tekenen.
|
bedankt voor al die *nice* replies :o :)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.