![]() |
Anno 1503
Hallo,
Kan iemand mij vertellen waar ik cheats van dit spel kan krijgen, in het nederlands? Ik heb al heel veel gezocht, maar kan tot nu toe alleen nog maar iets in het Duits vinden, en aangezien ik geen Duits kan spreken, lezen, schrijven etc.... Alvast bedankt. |
bij google: "anno 1503 cheats" en dan zoeken bij alleen nederlandse sites
|
Citaat:
|
Als anno 1503 voor duits en niet-duits een aparte versie heeft heeft het waarschijnlijk geen zin, maar anders kan je iemand vragen die cheats te vertalen tog?
|
www.cheatplanet.com
staan ze in het engels |
www.gamecopyworld.com staan ze ook in engels..
waarom zou je uberhaubt cheaten ? zo moeilijk is het niet in anno om je stad beetje levend te houden hoor edit: kzie het al, je bent een vrouw :) niet dat dat erg is maar die spelen omdat ze het leuk vinden wat je in het spel moet doen, maar niet wat de bedoeling van het spel is ;) |
Over anno, is de multiplayer weggehaalt ? :eek:
|
Citaat:
http://gathering.tweakers.net/forum/...essages/550384 Moet even het topic doorlezen. |
Citaat:
|
ach je hebt mensen met humor en je hebt mensen met een verstanden van een koe :D
|
Citaat:
|
Is Anno 1503 nou hetzelfde als 1503 A.D.?
|
Citaat:
|
.. *wil hem graag proberen* .. *downloads op DC gaan te traag* .. :( *zucht*
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
k heb laatst de demo cd gehaald, is het waard om t te gaan proberen, want ik heb er al mindere dingen over gehoord
|
Ik had verwacht dat de boompjes mooi zouden bewegen a la settlers en stronghold. Maar nee hoor; 't zijn gewoon stilstaande plaatjes .. *heel erg teleurgesteld* ..
|
Dat had ik je meteen wel kunnen vertellen. Voor graphics moet je niet bij anno zijn :)
|
Toch vind ik de game erg oud aan doen, er is qua engine geen of nauwelijks vooruitgang ten opzichte van Anno 1603 (de voorganger). Wel jammer, maar natuurlijk gaat het bij dit spel niet om de graphics.
Ik heb de campaign gedaan, ik vind het maar erg moeilijk eigenlijk. Als ik teveel bouw, heb ik geen tools meer, en dan is het spel gewoon afgelopen, want ik kan niks meer bouwen. Beetje vreemd. *shrug* :( |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Wat is er allemaal anders ivt Anno 1602? Dus als je die al hebt is het dan de moeite waard om Anno 1503 te kopen?
|
Nou ik vind van wel. Ik heb anno 1602 een behoorlijk tijdje gespeeld en ik laatst de demo van anno 1503 gespeeld ik moet zeggen dat het grafisch beter uitziet. Mij is ook opgevallen dat de mensen nu niet meteen beginnen te zeuren als er iets nieuws is wat ze mee willen (je kunt even op je gemak sparen voor zoiets). Het is ook niet dat ze meteen hun voedsel kwijt zijn maar dat het even duurt voordat het op is. Dus niet meteen vol en een paar sec later mee weer leeg. Alleen een nadeel is (vind ik) dat het moeilijk is om winst te maken. Als ik jouw was zou ik een keer de demo downloaden of het spel een keer lenen en een eigen conclusies uit halen. Ik hoop dat je hier wat aan hebt.
*Dit is MIJN mening over het spel* |
Citaat:
|
Citaat:
|
ik ben sinds vandaag dit spel aan het spelen en zit nu al vast:o. ik speel de campaign en nu moet ik een vrouw van een eiland gaan halen, maar hoe moet ik dat doen? watn als ik naar het eiland vaar en dat vent met ezeltje naar die vrouw schop dan gaat ze nog niet mee het schip in. duss hoe kan ik haar het schip in krijgen?
@Enlightenment sorry maar ik dacht dat dit topic een heel ander onderwerp had dus had ik maar een nieuwe geopend. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.