![]() |
Wat zal ik voor bijbaantje doen?
Hoi hoiiii, ik ben 17 jaar, een jongen :) Ik wil het liefst gaan werken op een maandag dinsdag woensdag donderdag en vrijdag en dan 4 maandjes ofzo.
Het liefst thuiswerk dat lijkt me wel zo fijn maar verdiend dat netzo veel als gewoon werk?? En hoeveel verdiend het bijvoorbeeld om proefmonsters en tabletten in te pakken. Het wordt per stuk betaald en maximaal 400E per week... Als ik dat doe hoeveel zou ik dan ongeveer krijgen??? Natuurlijk bel ik morgen wel hoe of wat maar ben benieuwd wat jullie denken. En wat jullie me aanraden. Ik werk niet graag in een winkel en doe geen krantenwijk. Wil wel iets met computers doen als bijbaantje, is dat mogelijk?? En anders iets als magazijn medewerker, ik hoef geen mensen ofzo om me heen. IK hoor het wel, Bedankt oja, waar kan ik kijken welke baantjes er zijn in mijn regio??? Op internet dan ff. |
Ik weet niet ofje als 17-jarige vier maanden achter elkaar fulltime mag werken...daar zou ik eerst eens naar kijken. En dan in de krant naar advertenties kijken, bedrijven opbellen, naar een uitzendbureau. Wat je verdiend zal verschillen met wat je doet...met die proefmonsters, hoe kunnen wij nou weten hoeveel je dan zou verdienen (dat ligt aan zoveel dingen, lijkt me)?
|
t beste bijbaantje die je kan hebben is natuurlijk barman. :D (y)
lekker geld verdienen door met mensen te lullen, wat drankjes in te schenken en zelf ook wat drinken :D :D (y) en het maakt indruk op de dames (y) (y) :D (y) |
Kijk uit met dat thuiswerk, bij kassa bleek dat er geen 1 goede thuiswerkorganisatie bestaat. Stort iig geen geld om eerst de producten te kopen.
Ga gewoon lekker bij een supermarkt werken. Goede arbeidvoorwaarden en leuke contacten. Je kan ook soliciteren bij een computerzaakje. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.