![]() |
tv-out kaart los verkrijgbaar?
Mijn vraag is ik heb wil een tv-out kaart zodat ik spellen kan spelen op mijn tv en mijn videokaart heeft geen tv-out kaart. Tis btw een geforce 2 van Asus. Nou heb ik geen zin om een hele nieuwe videokaart te kopen en aangezien ik alleen maar fifa 2003 speel als ik speel, is dat niet nodig ook.
Is zoiets dus op de markt? Alleen een tv-out kaart?? |
Nee, zoiets moet op je videokaart zitten namelijk. Maar spellen spelen op je tv vind ik zelf niet zo geweldig, films kijken wel.
Maargoed als je het echt wilt, zou ik toch eens kijken naar een nieuwe videokaart, en dan gelijk eentje die lekker snel is en DVI heeft. Radeon 9500 Pro b.v., of Radeon 9600. Kost zo'n €200. |
Maar er is ook de mogelijkheid om een tv kaart tekopen
zoals deze van 249euro Pinnacle PCTV Deluxe Dan heb je ook meteen tv-in maar das een andere oplossing dan een nieuwe videokaart te kopen. Daarintegen is het dus wel veel voordeliger om gewoon een videokaart te kopen. Maar je zou dan ook een hele goedkopen kunen kopen ASUS V9180 Magic / T, 64 MB dez kost 76Euro. Hoppelijk heb je er iets aan. Via bijv. tweakers kun je vast wel aan goedkopere prijzen komen. |
Mja, je kan eventueel ook een Trust Televiewer kopen. Dit is een apparaatje dat het VGA signaal van je videokaart omzet zodat je een TV kunt gebruiken.
Echt goedkoop is het niet, maar het is een mogelijkheid. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.