![]() |
Koude handen tijdens computeren?
Ik heb regelmatig last van koude handen tijdens het computeren. Om slimmerds voor te zijn: néé ik heb het niet koud (zit gewoon in tsjirtje), ik computer niet buiten en het is gewoon netjes 20 graden in huis. ;)
Je ziet dat me handen slecht doorbloed zijn op zo'n moment (zien er 'bleek' uit), maar ik knel ze niet af oid tijdens het computeren. Me KB ligt ook niet opvallend veel hoger zodat het bloed lastig omhoog stroomt... Meer mensen bekend met dit probleem, en wat is er eventueel aan te doen? (Offtopic: 25.000 posts en dit is me állereerste post op L&G :o ;) :)) |
Ik heb dat ook vaak, maar dan alleen bij mn hand waar ik de muis mee bedien dus ik denk dat het door een slechte houding en een slechte doorbloeding komt.
|
Citaat:
|
Ik heb altijd koude handen / koude voeten .. t enige wat enigzins helpt is heet/koud waterbaden nemen.. snel afwisselen enzo, goed voor doorstroming van het bloed ofzo..
|
Vroeger wel gehad. De oplossing was van die fonky inbrekershandschoentjes te dragen.:cool:
|
Yup, heb ik ook.
En een slechte doorbloeding is zeker niet aan te raden als je rsi wilt voorkomen, dus af en toe pauzeren is ook voor de doorbloeding een uitermate goed idee. :) |
Citaat:
|
verkeerde houding; slechte doorbloeding; rsi :o
|
mmmz, het is inderdáád voornamelijk met rechts... En ik voel soms ook wel een luchte vorm van RSI idd, althans, iets wat erop lijkt.
Citaat:
|
Ik heb dat ook. Ik d8 dat het aan mij lag maar dat is niet zo.
Ik heb meestal als ik veel aan het typen ben dan heb ik 1warme en 1 koude hand :D :S |
Ik lees: koude handen tijdens het amputeren. :o
Ontopic: Heb ik soms, ligt eraan. Ik krijg nogal snel koude handen, dus... |
ja heb ik ook.. dan ga ik maar ven met me andere hand muizen.. Ik heb eht soms ook als ik neit op de computer zit, één warme hand en één koud handje.. vaag
|
jep heb ik ook last van soms
is het binnen gewoon 20 graden en mijn handen vriezen eraf :S |
heb ik ook last van hoor..
kus |
dat heb ik ook best vaak :S vooral met mn muishand. oei.
|
heb het ook, maar idd alleen met de muishand...
Heb het trouwens ook met autorijden, dat ik alleen koude handen heb, ook als ik t voor de rest wel warm heb. Zal wel met doorbloeding te maken hebben, ja. |
Citaat:
|
Ja dat viel mij pas ook op, en dan ook vooral de hand waarmee ik de muis bedien.
|
Heb ik helemaal geen last van :confused:
Misschien komt het door de muismat ofzo? want die heb ik niet. |
Dat heb ik ook altijd, maar ik ben er onderhand aan gewend, aangezien ik ALTIJD koude handen heb (ja tenzij het echt megawarm is buiten:)).. slechte bloeddoorstroming is het bij mij: ik heb namelijk ook altijd koude voeten. Maar verder is er vrij weinig aan te doen geloof ik.
|
Wij hebben een ergonomische muismat, dus mijn muishand heeft er niet zo veel last van, maar ik heb ook altijd koude handen want ik typ verkeerd. Ik kon eerder pianospelen dan typen, dus ik hou mijn handen op 't hoogste punt zo'n 5 cm boven de toetsen, zoals dat hoort bij het pianospelen:)
|
Ik heb bijna altijd wel koude handen, dus ja nu ook.. vervelend maar ja..
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.