![]() |
[foutcontrole hdd] uitzetten
elke keer als ik windhooz[xp] opstart wil het de schijven F:\ en H:\ op fouten controleren.. gezien het feit dat ik normaal nooit die schijfcontrole gebruik heb ik ook geen idee hoe ik het uit ken zettten.
iemand enig idee? |
Schakel jij je PC wel netjes uit? Dus niet reset ofzo, of dat je computer vastloopt. Want dan kan er bij het booten van Windows NT/2k/XP namelijk zo'n schijfcontrole komen (text based).
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Doe eens herstarten, en daarna je comp uit (als 'ie met POST bezig is dus). Daarna weer aan en kijk of je weer zo'n message krijgt. Kan namelijk zijn dat de computer te snel uitschakeld, nog tijdens een ATA transfer naar je hardeschijf. |
Citaat:
geen effect, nog steeds die zelfde shit |
Same problem,
F:\, NTFS partitie, gemaakt met PM. |
Citaat:
Critical timeouts? |
Citaat:
Anyways, vreemd. Weet je zeker dat er geen fouten op die schijf zitten? Maak je de disk controle wel altijd af? Als je weigert doet hij het sowieso de volgende keer he. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:56. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.