Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2003 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=63)
-   -   VMBO examen geschiedenis (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=478420)

Get pierced 16-05-2003 13:49

VMBO examen geschiedenis
 
Ik weet niet of er veel mensen zijn die ook VMBO doen maar ik heb een vraag. Moet je voor het examen van geschiedenis ook alle jaartallen kennen? Het zijn er best veel ik doe gemengde leerweg. Je moet modules van Indonesië en verzorgingstaat kennen. Kan iemand mij helpen?

Misssy 16-05-2003 14:38

hai, k heb ook geschiedenis ook vmbo maar dan TL k moet wel alle jaar tallen kennen maar meer omdat je dan weet waar t over als ze t over 1602 moet jij gewoon weten dat t over voc gaat. t is handig als je gewoon de belangrijkste gebeurtenissen weet. k weet niet wat je nou met modules bedoelt maaroke.
wat ik hoorde is dat je een soort brief moet schrijven door de ogen van de mensen uit die tijd dus je moet goed weten hoe de mensen ergens overdachten zo wat een standpunt was etc.
maar t kan best zijn dat de gemengde leerweg heel anders is?!
maar iedergeval heel veel su6 en laat ff weten hoe t ging je geschiedenis examen!!!

@ngel from Hell 17-05-2003 11:04

welke jaar was de eerste politionele actie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.