Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2003 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=63)
-   -   geschiedenis samenvatting (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=479505)

smacks 17-05-2003 13:51

geschiedenis samenvatting
 
`hey mensen!'

ik heb gehoord dat er samenvattingen van geschiedenis te vinden zijn op t internet. ik weet alleen niet waar. ik heb geen zin om al die stof te gaan lezen, want ik vind het totaal niet boeiend.
wij moeten de exemankaterns "de sovetunie onder stalin en brezjnev" en "nederlanders en hun gezagdragers" leren. iemand nog tips btw? ik ben nooit zo goed in geschiedenis en vooral die vragen bij bronnen kan ik niet. (spotprents) :(

oh en nu ik toch bezig ben, ik kan de vragen van het examen bio nergens openen, ik krijg alleen een witte pagina met een miniscuul kruisje linksbovenin.... :confused:

als iemand zo aardig zou willen zijn om het te meelen zou dat natuurlijk super zijn... (doemaarwat@hotmail.com) (y)

bvd!

examenkandidaat 17-05-2003 13:54

kijk eens een paar threads hieronder

smacks 17-05-2003 14:06

ik kan geen samenvattingen vinden hieronder, wel een hoop sites, maar die doen het bij mij dus niet....

juutjeeeh 17-05-2003 14:10

op scholieren staat dr 1 van de sovjetunie onder stalin en breznjev die swel goed...maar van de nederlnadse gezagsdragers kank ook nerges vinden....en zon boekkie is veel te veel om door te leze! kus

smacks 17-05-2003 14:11

jaaaa gevonden!!!!!hoihoihoi!!!!

dit is de goeie link:

http://www.home.zonnet.nl/j.a.m.degoeij/

nu de vragen van t examen bio nog en ik ben helemaal gelukkig...

juutjeeeh 17-05-2003 14:22

woeeha! dat s beterrrr!!!

JJJur 17-05-2003 14:40

hmmm... nice idd...

Mijn eigen samenvatting is niet zó goed... :D

xxDomingoxx 17-05-2003 16:03

Citaat:

smacks schreef op 17-05-2003 @ 15:11:
jaaaa gevonden!!!!!hoihoihoi!!!!

dit is de goeie link:

http://www.home.zonnet.nl/j.a.m.degoeij/

nu de vragen van t examen bio nog en ik ben helemaal gelukkig...

Citaat:

JJJur schreef op 17-05-2003 @ 15:40:
hmmm... nice idd...

Mijn eigen samenvatting is niet zó goed... :D

Waarschijnlijk omdat (ik het vermoeden heb dat) die samenvatting letterlijk is overgenomen van de voorschriften van het examen ofzo?
Ik heb van school namelijk precies diezelfde samenvatting gekopieerd gekregen vanuit het docentenboek..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.