![]() |
Voorbereiding Leger
Omdat 't cabinet zo sneu is geweest om te bezuinigen, zijn er dus geen plekken meer over in de Nederlandse landmacht, iig niet in de gevechts clusters.
Het was dus een moeilijke keuze (not) tussen het Franse vreemdelingen leger of de Britse landmacht (I love my British passport). Ik ga dus proberen om bij de 'paras' te komen, oftewel de paratroopers elite-achtige onderdeel. Hiervoor is een goeie conditie nodig, en dit is me al verteld door de desbetreffende mensen. Maarrrrrrrrrrrr, nu mijn vraag aan jullie : Mijn conditie is al goed genoeg denk ik, want daar zorgen ze wel dat je conditie goed genoeg is. Ik heb dus van nu tot eind augustus om te trainen, heb geen school, geen werk, alleen maar vrije tijd en een all in abbo op de sportschool waar ik letterlijk alle apperaten enzo tot mn beschikking heb. Wat voor trainingsschema raden jullie aan ? Ik dacht eraan om elke dag te gaan zwemmen, bovenop de benodigde kracht en conditie training, maar misschien is dat teveel van et goeie. Er lopen hier best wat 'fitness experts' rond dus plz reageer. `Gary |
Interval-looptrainingen waarbij je hele korte stukjes moet sprinten. :)
|
Nou aangezien je een all-in abonnement hebt bij een SPORTschool zitten daar dus de mensen waar je dit soort vragen aan kwijt moet. Ik weet absoluut niet wat je lichaamsbouw is en wat je als resultaat wil. Ik kan ook niks testen, dus hier kom je niet verder.
|
Ik gah zelf een sportopleiding doen
en met die test die ik daar bij moest doen had ik veel aan me sprongkracht dus meschien ken je da ook trainen |
Citaat:
|
FUCK ONDERWIJS
IK HEB UT WEL PRIMA ZO OP SCHOOL GAAT GOED GENOEG al dat gezeik dat er te kort is we hebben boem mooie pc op onze school mooi netwerkie gewoon alles dus van mij mogen ze best wel het leger money geven |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.