Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   words (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=483238)

meismyself 20-05-2003 14:40

words
 
Mijn moeder heeft weer eens gecomputerd!! En aangezien ik zelf ook vrij weinig van computer snap dacht ik dat ik het dan hier maar eens moest vragen... Elke keer als je words opstart, krijg je een document met daarin standaard een half ingevuld schema!! Mijn moeder heeft die gemaakt! Hoe krijg ik dit weer weg?

Martin 20-05-2003 14:42

Offtopic: Het is WORD!! Zonder die 'S' :mad: :o



Probeer Word eens netjes af te sluiten en de PC opnieuw op te starten? Wat heb je zelf al geprobeerd? Welke versie van Word?

meismyself 20-05-2003 14:54

haha, nou het spijt me heel erg... (van het wordS) maarre, het is al een paar dagen zo. En tussendoor is de computer al heel vaak weer opnieuw opgestart. Verder hebben we Word 97!

Martin 20-05-2003 14:59

Citaat:

meismyself schreef op 20-05-2003 @ 15:54:
haha, nou het spijt me heel erg... (van het wordS) maarre, het is al een paar dagen zo. En tussendoor is de computer al heel vaak weer opnieuw opgestart. Verder hebben we Word 97!
Ok, dan lijkt mij de beste oplossingen om het standaard sjabloon van Word (normal.dot) eens te vervangen door een leeg document.

Maak dus een nieuwe Word document aan, met daarin NIETS. Sla deze op als normal_temp.dot (Sjabloonbestand). Sluit vervolgens Word af en ga naar:

C:\WINDOWS\Application Data\Microsoft\Sjablonen

Hernoem daar Normal.dot naar Normal_oud.dot en hernoem Normal_temp.dot naar Normal.dot.

Start Word weer op en als het goed is heb je nu een leeg document :)

meismyself 20-05-2003 15:11

:D:D:D Echt hartstikke bedankt!! Dat had ik zelf echt nooit kunnen verzinnen!!

Martin 20-05-2003 15:41

Citaat:

meismyself schreef op 20-05-2003 @ 16:11:
:D:D:D Echt hartstikke bedankt!! Dat had ik zelf echt nooit kunnen verzinnen!!
You`re welcome, en die fout met Words is je ook vergeven ;).


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.