Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Baantje met eigen werktijden (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=494572)

drumster 30-05-2003 18:27

Baantje met eigen werktijden
 
Hoi iedereen.
Ik ben op zoek naar een baantje waarbij je eigen werktijden kan indelen. Bijvoorbeeld werk wat je thuis kan doen ofzo.
Ik heb niet altijd op de zelfde momenten tijd om te werken maar wil wel graag geld verdienen.
Ik heb ook wel eens gehoord van iemand dat hij kentekens moest typen op de computer. Maakte verder niet uit wanneer hij dat deed.
Weet iemand zo'n soort baantje? Het liefst werk thuis maar mag ook ergens anders zijn. Ik hoor het wel.
Groetjes!

Leonoor 31-05-2003 08:02

Bij het Nipo oid...bellen...moet je iets van 6 uur in de week (in blokken van 3 uur) werken, maar je kunt zelf beslissen wanneer. Ik weet ook niet precies hoe, wie of wat ed: ekki werkt er.

drumster 01-06-2003 09:02

Bedankt voor jullie berichtjes. Waar zit die Boomerang ergens? En als jullie of anderen nog meer baantjes weten hoor ik het graag!

Mortischa 02-06-2003 18:21

Citaat:

drumster schreef op 01-06-2003 @ 10:02:
Bedankt voor jullie berichtjes. Waar zit die Boomerang ergens? En als jullie of anderen nog meer baantjes weten hoor ik het graag!
moet je ff op zon boomerang rek kijken (bijna ieder cafe/restaurant en bioscoop heeft er wel een (y) ) daar staat een nummer op, dat ff bellen :)

very drunk driver 03-06-2003 16:30

hmmm kentekens intikken voor de gemeente kun je op de computer thuis doen. je krijgt dan 20 bladzijdes met allemaal kentekens en tijden en die moet je in een proggi intypen. het betaalt best goed omdat ze vinden dat je even goed werkt als een oud iemand en dat je daarom niet minder hoeft te krijgen alleen omdat je jonger bent. je moet dan langs de gemeente gaan en dan naar tellingen vragen

drumster 08-06-2003 08:40

thanks, hebben de boomerangkaarten ook een website? en bedankt voor deze tip.

drumster 08-06-2003 08:42

O, die tellingen lijkt me wel wat. kan je dat gewoon op eigen werktijden doen? Dan ga ik daar eerst even naar vragen :). thanks

Ilsje 09-06-2003 01:34

Citaat:

verydrunkdriver schreef op 03-06-2003 @ 17:30:
hmmm kentekens intikken voor de gemeente kun je op de computer thuis doen. je krijgt dan 20 bladzijdes met allemaal kentekens en tijden en die moet je in een proggi intypen. het betaalt best goed omdat ze vinden dat je even goed werkt als een oud iemand en dat je daarom niet minder hoeft te krijgen alleen omdat je jonger bent. je moet dan langs de gemeente gaan en dan naar tellingen vragen
wist nie dat dat bestond :) klinkt wel saai :s

dyfusica 09-06-2003 04:22

of je kan verkeer tellen.. heb gehoord van iemand dat dat dan kan
moetje tellen hoeveel auto's welke richting opgaan

maar dat doe je dan gewoon in een groepje dus zo heel saai si het neit

Nobucta 09-06-2003 22:12

Dat doe ik weleens, verdient tussen de 7 en 9 euro per uur. Tijden zelf indelen is er niet bij, en het komt vrij vaak voor dat je 6 uur (s ochtends) moet beginnen. En het ligt eraan of je in een groepje komt. Als het niet druk is (en dus geen ruk te doen is) ga je alleen, is het druk, dan wel in een gropeje, maar vaak heb je het dan te druk om te praten enzo.

Fantôme 10-06-2003 17:11

ej, dat kentekens typen oid lijkt me wel wat.
krijg je dan een lijst ofzo, en moet je dat overtypen?
(ik kan namelijk redelijk snel typen dus het lijkt me wel wat ja...)

ik moet dus naar mijn gemeente gaan, en vragen of ze mensen nodig hebben om kentekens over te typen?! :confused:

freakjuh 18-06-2003 11:42

Citaat:

******** schreef op 09-06-2003 @ 05:22:
of je kan verkeer tellen.. heb gehoord van iemand dat dat dan kan
moetje tellen hoeveel auto's welke richting opgaan

maar dat doe je dan gewoon in een groepje dus zo heel saai si het neit

serieus?

:D :D :D :cool:

Candystriped 18-06-2003 14:24

Ja, serieus. Een kennis van mij heeft dat eens op de Maasboulevard in Rotterdam gedaan, verdiende nog best aardig. Al sta je natuurlijk behoorlijk voor lul met je bloknootje op de stoep. :)

ps. Drumster, jouw avatar is het vleermuisje op het bord van het Spookslot in de Efteling. Hoe kom je daaraan als ik vragen mag? :)

drumster 03-07-2003 13:21

Tuurlijk mag je dat vragen candystriped. Ik heb hem gewoon opgezocht bij een zoekmachine. Weet dus niet precies waar vandaan. Van "Google Afbeeldingen".

Zijn er nog meer mensen die zulk soort werk hebben. Kentekens intypen doen ze niet bij mijn gemeente (of hebben ze niet nodig) maar zoiets leek me wel een goed baantje. Weet iemand anders nog zoiets?

Greetz!

Candystriped 04-07-2003 13:19

Offtopic: Wat grappig! Ik heb dat plaatje namelijk gemaakt, het is een tranparant gifje van een vleermuisje dat terug te vinden is op een bord bij het Spookslot in de Efteling.
Ik heb het gebruikt toen het Spookslot 25 jaar bestond in mei, ter decoratie van mijn Eftelingsite!
*grijns* Wel heel apart om 'm hier zo tegen te komen.

drumster 04-07-2003 16:14

oohh, wat leuk. Dat is wel toevallig inderdaad. Het is een leuk plaatje.

Greetz!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.