![]() |
is het de vloek?
Dat ik zojuist na 10 uur intensief met mijn pc bezig ben geweest?
Dat er gister bliksem insloeg? en daardoor ijn cd brander, 40 gig schijf netwerkkaart buitenspel zette? knalde die bliksem in omdat ik moet stoppen met flamen op muziek? act of god? Ik weet het niet.... Maar ik ben bang. En ik weet nit eens waarvoor. Toen de bliksem insloeg luisterde ik trouwens een bootleg van sepultura. |
damn dat is echt superkut
ik dacht altijd dat de kans heel erg klein was dat de bliksem zou inslaan als je je pc gebruikt bij onweer. hm |
Ik blies laatst mijn Moederboard op, terwijl ik mijn PC op mijn stereo aan wilde sluiten om ook Sepultura te kunnen luisteren.
Toeval? Ik dacht het niet :eek: |
toen sepultura op tmf kwam, werd er iemand doodgestoken in de vs. op hetzelfde moment werd er een tweeling geboren in nigeria :eek:
|
ik heb nog nooit zo iets meegemaakt.
zul je zien dat binnen n week mn pc naar de klote is (y) |
Citaat:
WAT WORDT HIER VERZWEGEN? |
ik luister geen Sepultura en mijn pc is nog heel :eek:
|
Dat je geen kutmuziek moet luisteren!! ;)
|
Citaat:
|
toch maar een netfilter in de meterkast installeren? ;) (kosten ca 300 euro maar beschermt wel bij de bron)
|
hm gelukkig geen sepultura in huis..
|
Had je wel een bliksemafleider, Friso?
|
Het is een actie van god, genoteerd door petrus voor als je straks bij de hemelpoort komt
|
act of god is idd een erg van productie van joop
|
toen ik net chaos ad aanzette liet ik spotnaat een hele natte scheet.
|
beetje onzinnig dit he?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.