![]() |
Heel onregelmatig werk(en) ?
Ik wil graag werken in de vakantie, maar ben geen lange achtereenvolgende periode beschikbaar. Welk werk is het geschikst om er korte periodes te werken en toch een gemiddeld vakantieloon te verdienen?
|
Je hebt van die schoolboekhandels die in de zomer boekenpaketten maken. Die maakt het denk niet uit of je lang achter elkaar werkt, als ze je maar in kunnen plannen voor een aantal weken.
Volgend jaar rekening mee houden, bij het plannen van vakanties;) |
Wat is 'geen lange achtereenvolgende periode'? Ben je wel drie weken achtereen beschikbaar (dan kun je bij veel winkels ed gewoon solliciteren) of ben je steeds maar drie dagen achtereen beschikbaar? Is nogal een verschil.
|
Niet lang achter elkaar is inderdaad ongeveer 2 tot 3 weken.
|
Citaat:
|
Dus eigenlijk is wat ik niet zo lang noem, lang genoeg. Dat scheelt, dan ga ik inderdaad snel maar eens kijken. Thnx!
|
Citaat:
|
Citaat:
Begin van deze schoolperiode had ik dat bijbaantje opgegeven omdat ik stage ging lopen. Onderhand ben ik bijna klaar met stage lopen en heb een beetje rond gekeken. Eigenlijk wilde ik wel iets anders, maar ik heb toch weer voor de supermarkt gekozen. Het is er altijd wel gezellig eigenlijk, het is vrij flexibel. Naast mijn vaste dag werk ik er een aantal dagen in de vakantie bij. Hierin ben in in principe vrij. natuurlijk willen ze dat ik zoveel mogelijk kom, maar als ik niet kan/wil dan hoef ik ook niet. Heerlijk dus. --> lekkere lippen trouwens :) <-- |
Citaat:
ik heb zelf een baantje als datatypiste kunnen vinden, waar ik zo veel of weinig uren als ik maar wilde kon werken en ook zo veel of zo weinig dagen als ik wilde. dat kwam omdat daar heel veel jongeren werkten en ze eigenlijk op geen enkele dag een tekort hadden, maar toch altijd wel werknemers konden gebruiken. misschien kan je kijken of in één of ander krantje ook iets in die richting staat? |
Citaat:
Het hangt er natuurlijk ook vanaf waar je woont en welke supermarkt je uitkiets. Ik zit bij een supermarkt waar ze gewoon een tekort aan personeel hebben, ze zijn dus dolblij dat ik weer kom (en eind van de maand zal ik wel weer een loonverhoging krijgen :)) Is datatypist(e) niet vreselijk saai? |
telemarketing. 4 uur werken en je verdiend voor 8 uur werken.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.