![]() |
irritatie boven de mond door ontharing...
Ik had nogal veel last van zwarte snorhaartjes en deze wou ik kwijt dus ik heb dit zaterdagavond geprobeert doormiddel van Veet koude wasstrips :o , alles perfect toen ik zondagmorgen opstond, heel mooi enz :) .... Zondagavond begint dit plots pijn te doen ik kijk in de spiegel en er zitten zo naast me mondhoeken (waar de haartjes het langst waren) allemaal kleine rode bobbeltjes met een wit puntje, nu is dit nog steeds zo en het is net als ik er met water aan kom dat het pijn doet :( . Nu heb ik morgen een mondeling examen van Frans en het is niet zo'n mooi voorkomen. Iemand een idee wat ik hieraan kan doen?
xxx Faith :) |
Pfff, volgende keer laten harsen bij de schoonheidsspecialiste in ieder geval.
Misschien kan je er iets opsmeren wat de huid een beetje herstelt, heb je niet gewoon een zalfje van dove of niveau of iets dergelijks..? De kans is wel groot dat het er nog wel een dag blijft zitten trouwens. |
beetje labello erp ofzo?
|
Citaat:
Had ik een keer gehad toen mij had geschoren was het boven mijn mond ook helemaal rood. En toen had ik Engelse mondeling ook :o Misschien is het morgen al minder geworden! |
Dagcreme's zou ik nooit gebruiken bij huidirritatie aangezien daar meestal parfums en alcohol inzitten die de irritatie zeker niet zullen verminderen. Ik gebruik altijd calendulanzalf/creme, dat kalmeert de huid.
|
Heb je het erna verzorgt met die doekjes die erbij zitten? (als die erbij zitten :p)
Kheb het eens schoon zitten maken met water, een en al puist. Anders volgende keer een ander merk proberen of naar de schoonheidsspecialist idd.. |
Citaat:
|
Kruidvat heeft lotion zonder alcohol voor na het ontharen, misschien helpt die. Verder, als het maar een paar haartjes zijn, kun je voortaan misschien beter alleen die epileren in plaats van alles inclusief 'onzichtbare haartjes' weg te halen.
Bootsman en stout!, van scheren komen de haren ook niet donkerder en dikker terug, dat lijkt alleen zo. Als een haar nét is aangegroeid, dan is de stoppel vrij dik en donker omdat er nog geen slijtage of bleking door zonlicht is opgetreden, als de haar verder groeit gebeurt dat wel en dan komt-ie er uit te zien zoals vóórdat-ie werd afgeschoren. Dat het bij jongens toch lijkt alsof de haren dikkerder en donkerder worden door het scheren, komt doordat het gezichtshaar bij mannen nu eenmaal vanzelf dikker en donkerder wordt. |
Citaat:
|
Thx iedereen voor de goeie reacties :D , ik heb er wat nivea aangedaan, het is nog rood en de bubbeltjes zitten er nog een beetje maar het is al verminderd en het doet ook al minder pijn :o , is het eigenlijk normaal dat die bubbeltjes aanvoelen alsof die huid verdoofd is :confused: ?
|
Laat het gewoon even, dan trekt het waarschijnlijk wel gauw weg.
Je huid is misschien gewoon wat geirriteerd, het zal vast geen enge gruwelziekte zijn :) |
Goedkope manier: een pleister op de haartjes plakken.. goed wrijven en HOPPA.. trekken maar aan die plijster.... :D
Ben blij dat de schermesjes zijn uitgevonden :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:37. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.