![]() |
armharen met citroen insmeren???
ik heb gehoord dat als je met een halve citroen je arm-haren insmeert dat ze dan heel licht worden...
zou het werken??? |
kheb werkelijk geen idee, probeer het zou ik zeggen
|
Klopt, je bleekt je haartjes dan een beetje... Maar ja, 't werkt lang niet bij iedereen even goed; bij mij gebeurt er níets.
Maar je kan het proberen natuurlijk :) |
Citaat:
|
Citaat:
|
je haartjes worden er alleen lichter van als je, nadat je je armen ingesmeerd hebt, in de zon gaat liggen... Of nou ja, liggen hoeft niet, maar je armen moeten in de zon :)
|
interessant...
En verder bruin je even snel als voordien? Of worden je armen dan ook bleker? :s En hoelang blijven ze dan bleker? Tot je weer weg gaat uit de zon? |
bij mij werkt het het wel als ik het op mn hoofdhaar smeer in de zomer, mijn haar wordt dan enkele tinten lichter dan dat het normaal in de zomer zou worden. het ligt er natuurlijk wel aan welke haarkleur je hebt,in hoeverre het werkt. Ik heb donkerblond haar en mijn haar bleekt erg snel op en voor mij is citroen in mn haar smeren wel een uitkomst. Het is volgens mij alleen niet erg goed voor je haar en huid dus ik zou het niet te vaak doen als ik jou was..
|
Werkt het ook met zwart haar?
|
Citaat:
Zomer kijkt naar zijn vieze zwarte borsthaar en denkt: hmm, interesant. Kunnen het alteid eens proberen. |
Citaat:
|
Nee, je armen verbranden niet sneller.
In citroen zit een stof die er voor zorgt dat je haartjes lichter worden, netzoals dat je "hoofdhaar" meestal in de zomer wat lichter is (vooral bij blonde mensen)... Eigenlijk is citroensap dus gewoon een goedkope versie van coupe du soleil... :D:D:D En al die mensen maar geld naar de kapper brengen... |
Citaat:
|
M'n moeder zegt dat je citroensap ook kan gebruiken voor sproetennesten, dus het bleekt je huid ook iets.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:51. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.