![]() |
punk... de eindeloze discussie
je hoort zoveel mensen zeuren om 'wat nou echte punk is' en dat sommige bands niet in de categorie punk horen te zitten.. bla bla bla je kent het wel, het komt namelijk in ongeveer elke topic voor hier :rolleyes:
anyway, maakt het voor jou uit of een band in dat 'hokje' zit of gaat het bij jou vooral om de muziek van die band? ik noem maar een voorbeeld, blink 182. je hoort mensen zeggen van 'het zijn nep punkers en ze zijn stom'.... mjah maakt het nou voor jou uit of ze echt punk zijn of boeit het je dus geen reet en mogen ze ook een beetje een mix zijn zeg maar??? voor mij geldt dus dat laatste, ik wordt ziek van dat gezeik altijd :o doeg doeg michelle ps. kheb t trouwens meer over de muziek kant zeg maar he :rolleyes: |
Bl@@t
|
luister naar wat jij goed vind klinken, en heb schijt eraan of anderen het niet 'true' vinden of whatever. dat is alles wat ik hierover te zeggen heb. en ik heb het hier niet alleen over punk.
|
Alles MOET in een hokje geplaatst worden, dat creeërt overzicht. Dan kijk ik wel of het wat is.
Maar deze discussie 1) gaat niet over punk 2) hoort meer op Lifestyle |
Citaat:
|
Citaat:
ik heb trouwens een hekel aan blink 182. |
Ok
|
Btw, je HOEFT niet naar punk te luisteren.. 't mag.. als je 't wil maar het hoeft niet hoor!
|
Citaat:
|
@topicstartster:
je topictitel zegt het al; "eindeloze discussie" waarom begin je er dan weer over? heeft weinig zin imho |
Citaat:
|
waarom ik em begin.. uhmm... gwoon ik wou ff weten hoe jullie der over dachten
|
Punk is dat als je een trui bij de H&M steelt als je het koud hebt.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
idd eindeloze discussie, maar blink 182 is nou eenmaal geen punk. einde discussie. was dat nou zo moeilijk?
|
Citaat:
Eh... Nee, tuurlijk niet. Dan zou het een regel zijn. Regels zijn niet punk. |
Citaat:
(;)) dus. |
Citaat:
da was voor het laatst in '53 |
Citaat:
|
Zullen we allemaal dan bluesrock gaan luisteren? Dan zal er nooit meer poppunk zijn.
|
Citaat:
en ik ben t met chaos eens maar ik dacht dat dat wel te begrijpen was |
HIER HOORT EEN FORUMBAAS TE ZIJN.
R.I.P. IEMOW-KOR basta, finito, exit |
Citaat:
2. Wat echt punk is, is uiteraard te beoordelen via naslagwerk en feiten, dus gegronde argumenten. En ik ben niet in de bui om dit nu op te zoeken. |
Citaat:
|
Blink 182 is GEEN punk.
Seein Red is WEL punk. Zoek shit over beide bands en je weet hoe t zit. Klaar :) |
Citaat:
Ik heb ergens nog wel iets over de punk staan, typeringen etc.. maar dat ligt op zolder. Misschien morgen! :o |
Citaat:
|
ghehe :o:o
|
Maar cHa0s: je gaat me toch niet zeggen dat de punk-"scene" niet bekrompen is?
|
Citaat:
|
|
Als je de gehele scene bekijkt met al z'n offspins etc is dat een loze statement. De punk/core scene is net zo divers als er mensen in een stad wonen.
|
jullie snappen em niet helemaal gloof ik...... de topic was niet 'is blink punk?' maar of het jou uitmaakt of een band in een bepaald hokje zit! want nu begint het gezeik weer van voor af aan!!
|
Mij maakt het niks uit als een band in een bepaald hokje zit.
|
Citaat:
|
True. Ach ik beschouw een band echt punk als ze diy zijn en ze echt iets te zeggen hebben( maar dan weer geen fucked up shit :)).
|
Citaat:
|
ik ben zoiezo niet echt into punk.
maar postpunk is soms leuk. en misfits ook wel. en sommige emo. als dat punk mag heten. |
Ik vind avril toch wel punk
:rolleyes: |
Citaat:
|
Ik vind sommige nummertjes van blink wel gaan. Zoals uh.. die ene. Die wel okay is.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Hehe, zijn er echt mensen die denken dat avril punk is.. ?? :confused:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
ik niet |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.