Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   ARTistiek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Schilderingen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=517315)

Julian 20-06-2003 16:00

Schilderingen
 
Hier wat schilderingen die ik gemaakt heb, even met de digicam foto's van gemaakt, dat valt nog tegen.. camera houd ervan kleuren te verneuken enzo :(

maargoed, ik zal ze toch even posten. Heb ze op school gemaakt, zat meestal een opdracht aan verbonden dus. Kan die er evt wel bijzetten, maar aan de andere kant zit d'r zoveel vrijheid in dat dat niet echt uitmaakt.

Klik op de thumbs voor een grote versie


http://home.hccnet.nl/a.j.huijbregts/ja/thumb1.jpg



http://home.hccnet.nl/a.j.huijbregts/ja/thumb2.jpg



http://home.hccnet.nl/a.j.huijbregts/ja/thumb3.jpg



http://home.hccnet.nl/a.j.huijbregts/ja/thumb4.jpg



http://home.hccnet.nl/a.j.huijbregts/ja/thumb5.jpg

Avelon 20-06-2003 16:06

ik vind die rode erg mooi. de derde.
net alsof er een soort vouw in zit. en de kleur vind ik gewoon mooi.
en ook dat soort schaduw achtige onder die soort vouw.
jaja.
gewoon fijn om naar te kijken

schilderij vier vind ik het rotst om naar te kijken zeg maar. gewoon geen lekker beeld. vind ik niet zulk mooie kleuren of compositie. geen leuke lichtval ofzo..

de laatste vind ik wel ok.

de eerste doet me denken aan vruchten en een boom en natuur enzo. maar het doet me weinig. het gat vind ik een beetje uh engig. maar ik weet ook niet waardoor dat komt :)

het lijnenspel van de tweede vind ik niet echt bijzonder

maar die derde toppie (y)

Julian 20-06-2003 16:15

Bedankt voor je reactie :)
Leuk dat je wat in die 3e ziet. De opdracht was om met één kleur zoveel mogelijk variatie te maken, je mocht 't ook aanvullen met materialen, die donkere plekken zijn een mengsel van verf met zand bijvoorbeeld. De kleur is eigenlijk meer roze dan rood, alhoewel onder is het aardig rood, maar dat komt dus door het fototoestel.

De opdracht van de 4e was trouwens het schilderen van een gebeurtenis die indruk op je gemaakt had, positief of negatief, maakt niet uit. Die is ook best wel persoonlijk geworden en voor mij eigenlijk heel figuratief, terwijl een ander er waarschijnlijk weinig in ziet.

Avelon 20-06-2003 16:46

ah in het roze is ie vast ook mooi

tja zolang de vierde dan maar wat voor jou betekent :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.