![]() |
wa moet je doen...
als iemand je warcraft III cd heb maar zegt van niet (had em ff aan hem uitgeleend en weet zeker dat hij em heeft)
|
een cd van hem lenen, en 'm plotseling "kwijtraken" '(maar je hebt hééééél toevallig nog wel een "reserve" die je best wilt ruilen....)
en niet meer hier posten (n) |
Dan ga je naar hem toe, en zeg dan heel lief: 'wil je pleazzzzzzzzz m'n cd terug geven, ik geef je een kusje ;x' en als ie dan nog moet je hem chanteren. Als ie slaapt, zorg dan dat ie in zo'n positie ligt, dat iedereen hem uit zou lachen enzooow, en dan een foto maken hyheheyehe. (en dan meteen de cd jatten :P)
Owjah, brandt hem de volgende keer gewoon voor je 'vriend' over en verkoop dat voor 5 eurootjes, klaar! Maar dat mag ik niet zeggen... |
goeie ga ik doen
btw waar moet ik em anders poste |
Is dit de grote raak kje WC3-CD kwijt week? Nouja, het zal wel weer :)
|
Citaat:
Probeer de kantine oid. Hier praten we over games, niet over de mot die je hebt met een vriend met betrekking tot je warcraft 3 CD. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.