![]() |
Courtney Love op Pukkelpop
Is er iemand die weet wat ze gaat doen hier? Ik kan me niet herinneren dat ze solo zou gaan in de muziek.
Thnx. |
zonder hole is love een hoop stront
hole rules |
Zonder C. Love is Hole een hoop stront.
|
herrie shoppen
|
Ze heeft Reading alweer gecancelled, dus zal dit ook wel gecancelled worden.
|
Citaat:
|
hole was wel leuk.
maar ik vind dat Courtney nu best een overdosis mag nemen. het spijt me zeer, maar ze is echt uitgebloeid nu. |
kop dr af
niks meer aan. Mag naast Kurt gaan liggen. |
Ja of erop, als ze necro is.
|
Citaat:
Necrolove issut dan gok ik :s :confused: |
Mensen met verhalen raken nooit op, of uitgebloeid. Ze heeft dozijnen positieve ideen richting muziek, alleen komen ze er nu niet uit, omdat ze het te druk heeft met lange nepnagels en mooi zijn voor de camera.
|
Citaat:
|
Heb vandaag gehoord dat ze toch niet naar Pukkelpop komt.
Of heb ik het mis? |
Citaat:
http://www.cheyennetrading.com/images/ss104.jpg |
sommige mensen kunnen gewoon niet accepteren dat ze hun tijd hebben gehad. haar tieten hangen inmiddels op haar knieen en het wordt tijd dat ze hard aan de bingo gaat.
|
ach van hole heb ik nog wel een cd die ik enigzins kan waarderen... van haar solo muziek ken ik helemaal niks eigenlijk.. als ze zou komen op een festival waar ik ook ben en ik heb niks leukers, dan zou ik opzich best even willen gaan kijken..
|
als ze komt schiet ik haar hoogst persoonlijk
een kogel door d'r kop |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.