![]() |
Vice city screenshots !!!
Voeg hier je vice citys beste screenshots toe !!!!!
http://upload.petuhr.nl/upload/96892006.jpg hier alvast 1 |
|
|
Citaat:
|
|
|
|
|
Ziet wel mooi uit op pc beter dan ps 2! (y)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Tja als je alle missies heb gedaan is het makkelijk ...gewoon ff langs elk bedrijf gaan en huppa genoeg geld! (y)
|
|
|
LOL @ hier boven :)
|
Citaat:
|
Ja, kwestie van knopjes drukken :)
|
Citaat:
|
|
|
|
Citaat:
|
Volges mij is het een redelijk vet spel huh? en ook uitgebreid enzo?? kheb me eigenlijk nooit bezig gehouden met dit spel, maar het ziet er ruig uit! :D (y)
|
Citaat:
|
Ja zo gat ie best wel goed maare khoorde dat je ook zo een strip missie had ofzo dat je vrouwen moet laten strippen ????
|
Koop op het eerste eiland de Pole Position club (Niet ver van je hotel) en loop naar een kamertje erachter. Daar moet je een bepaald bedrag (geloof iets van 500 dollar) uitgeven aan een stripper. Dat bedrag wordt automatisch van je totaalbedrag afgetrokken terwijl je naar een filmpje kijkt. Om het totaalbedrag bereiken moet je echter wel een kwartier wachten, omdat het geld niet snel gaat. Ga dus ondertussen ff iets eten ofzo, en als het goed is krijg je de boodschap te zien dat de Pole Position mission voltooid is, en dan krijg je daar tot $ 4000 per dag
|
Citaat:
|
deze move vin ik zo vet,dt je op die motor springt :D
http://picserver.student.utwente.nl/....php?id=175515 |
Citaat:
|
neeheej 2 fast 2 furious :eek:
|
ok het is geen gta vc maar ff plaatje van me mannetje in gta3
http://picserver.student.utwente.nl/....php?id=176799 :D :D :D |
Citaat:
|
Citaat:
|
|
|
|
Citaat:
|
Citaat:
lawalhallah |
|
Citaat:
Een korte, simpele handleiding... het kan beter, maar zoals het hieronder staat heb ik de auto's hierboven erin gezet: 1. Download ergens het programmatje 'IMG Tool' 2. Backup het bestand 'gta3.img' (in je VC\models map) tip: maak er een high-compression zip of rar van, t bestand wordt dan 3x kleiner en dat scheelt zo'n 200 MB 3. Download & unzip het bestand met de auto die je wil 4. In die zip zitten (als t goed is) 2 bestanden: *.dff en *.txd. Die hebben een naam zoals Infernus, Banshee, etc. Die naam is dus de naam van de auto die je gaat vervangen. 5. Open met IMG Tool het bestand gta3.img (niet je backup dus ) en zoek naar de bestandjes die ook in je zip staan 6. Rename die 2 bestanden (of verwijder ze, maar dan kan je niet makkelijk de originele auto terugzetten) 7. Kies Commands --> Add en voeg de 2 bestanden uit het zipje toe En spelen maar Bij sommige auto's kan je nog meer veranderen, zoals handling enzo, maar daarvoor is bij de meeste zipjes een Readme aanwezig. Links: http://www.gta3mods.com http://www.gta3mods.de http://www.gta3.net Succes! p.s. het lijkt moeilijk maar dat is het niet ;) miro |
|
MartenZ wanneer post je weer eens nieuwe screens in het "Vice City: Raad het plaatje topic"?
iemand anders mag er natuurlijk ook posten ") |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Wel ff een politieoutfit aan doen, anders knallen die soldaten je af ;) |
Citaat:
of met 1 of andere trainer....(gta vice city ultimate trainer) |
Citaat:
hoe krijg ik dat goed? |
Ik zou het eerlijk gezegd echt niet weten. Waarschijnlijk ligt het gewoon aan de auto's die je uitgekozen hebt (ik heb t ook wel eens gehad met een bepaald soort auto). Of zijn alle verschillende merken autos wit?
|
Ja, alle gedownloade auto's zijn wit, soms hebben ze een klein beetje kleur.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:37. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.