![]() |
zelfbruinende creme
hoi
Ik heb gisteren sun touch, lichte huid van Nivea gekocht, het bruint heel goed alleen ik ben een paar plekjes overgeslagen op mijn benen, hoe krijg ik dezze egaal met de rest? overnieuw doen, of alleen die plekjes etc. iemand ervaring mee? groetjes |
ik weet wel dat ik zoiest gewoon voor de gein erop had gedaan en vervolgens mij een diareebruine streep op me arm liep :(! maar volgens mij kun je het gewoon het beste nog een keer helemaal doen, want mij lijkt het dat je anders juist weer vlekjes krijgt!!
|
mijn ervaring is dat het gewoon allemaal rotzooi is want ik heb het ook al een paar keer gebruikt en altijd blijven er wel vlekken je kan nooit alles goed doen is gewoon allemaal rotzooi
|
Citaat:
|
Offtopic: Elke keer als ik "zelfbruinende creme" lees denk ik aan creme die zichzelf bruint :o
|
Citaat:
|
Citaat:
|
'k heb zelf wel goede ervaring met de zelfbruinende creme van etos huismerk. Als je het goed uitsmeert heb je geen last van vlekken en tegenwoordig kleurt het ook niet meer oranje.
Ik zou het overmorgen even helemaal opnieuw insmeren. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.