![]() |
Buiten mij om
Als alles stil is
de golven bevriezen door de hitte van stilzwijgend leven. Als de wereld stilstaat en slechts woorden nog bewegen, een poging doen de stilte breken. Buiten mij om waar alles doorgaat weet ik nu, ik ben de enige die werkelijk stilstaat. ---------------------------------- Mjah... |
Laatste strofe is echt master... :o
*kan verder even niet goed onderbouwen waarom...* |
De titel sprak me meteen al heel erg aan: buiten mij om is een mooie gedachte/boodschap. ik vind het een heel goed gedicht: kort, krachtig, en die laatste strofe is inderdaad supergoed!! ik houd zelf niet zo van het afbreken van zinnen, maar dat is meer persoonlijk.
|
Laatste strofe, ik sluit me bij bovenstaande aan, is echt het beste! Doet me denken aan een gedicht van Vasalis, ' ik leefde langzamer dan de oudste steen'. Je moet het maar eens lezen. :)
Goed gedicht! |
Mooi in woordgebruik idd(zoals eigenlijk altijd wel;)).
Ik stuit wel op het zinnetje: "de stilte breken" Verder loopt het goed, leuk weer wat van je te lezen!:) Xmar |
Ja prachtig (y) :eek:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.