![]() |
Depri
Ik heb het gevoel dat steeds meer mensen om me heen depressief worden. Een enkel slikt zelfs antidepressiva. Zelf heb ik niet meer zo'n last ervan, maar nu wel allerlei mensen om me heen. Ligt dat aan mij? Of merken jullie dat ook??:eek: :confused:
|
Ik merk het ook wel, maar het komt volgens mij meer omdat je er nu op let.
|
Ik merk het ook ja, dat steeds meer mensen het worden (zijn) Heb geen idee hoe dat het komt. Bij mij was het wel zo, dat ik eerst niemand kende die depressief was, maar nadat 1 vriendin het werd, dat er een hoop meer volgden
|
Mensen om mij heen ook. De helft stelt zich aan, noemt een dip al een depressie...
|
Citaat:
|
De helft zal zich relatief aanstellen vergeleken bij de mensen die dieper in de problemen zitten. Dat betekent niet dat het voor die mensen die dan zogenaamd minder depressief of enkel down voelen, minder hoeft te betekenen in het proces dat zij doormaken.
|
Citaat:
Heb wat te veel mensen om me heen hangen die me trots komen vertellen dat ze ook depressief zijn.. :S |
och als je er heel erg op gaat letten zie je dat veel mensen vaak niet zo vrolijk zijn maar ja wat vervelent is dat mensen alleen maar de dingen onthouden die ze willen onthouden dus dan zeg je "ja iedereen is depressief" terwijl dat gewoon onzin is en jij ze toevallig vaker zo ziet dan gewoon vrolijk.
mja wat een crap reply :D |
wij worden zo depressief omdat:
in de westerse samenleving gaat materiele welvaart voor geestelijk welzijn en daarom zitten mensen aan de antidepressiva en dit verhaal van jou slaat echt nergens op want dat heeft er niks mee te maken.. mensen gaan niet denken van eehm in de derde wereldlanden hebben ze ze het zo erg laat ik eens aardig doen en niet depressief worden omdat ze het daar zo erg hebben.. |
Het ligt aan de situatie,aan de omgeving en aan de persoon.
Het ligt eraan wat de persoon heeft mee gemaakt,hoe de persoon zich nu voelt.Hoe hij/zij z'n interesses toont (of niet natuurlijk).Hoe hij/zij over bepaalde dingen denkt.Soms 'vluchten' ze in drugs,drank.Of worden agressief.Maar ook voor zichzelf. Niet iedereen wil dood.Kijk ook even verder of ze misschien geen Borderline of i.d. hebben.Het ken ook aan de omgeving leggen. Aan de woonplaats,wijk en hoe de mentaliteit daar is... Niet iedereen stelt zich aan.En je ken niet in de huid van die persoon kijken... En al helemaaal geen conclusie zelf bedenken want dat is zeer onredelijk !!!! |
Citaat:
|
depressief in de vorm van ziekte dat is depressief....en een dip niet hoor :D:D
de volksmond is gauw gevuld met woorden...waar de achterliggende kern van waarheid zeker word vergeten |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.