![]() |
Onervaren
Euhm, ik ben niet echt een gedichtenschrijver, maar ik heb gisteren iets voor men beste vriendin geschreven in een brief voor haar, maar ik weet niet of het goed is! Jullie oordeel?
Bloem Je bent zo mooi als een Vlinder Je fladdert zo moeiteloos rond als een Vogel Je bent zo zacht als een Pluimpje Je bent zo licht als een Sneeuwvlokje Maar niets mijn schat, niets is zo lief als Jij haha, nu ik het zo eens opnieuw schrijf vind ik het eigenlijk vrij zwak :o Maarja, tgaat erom dat ik toch maar een gedichtje voor haar heb geschreven :p |
gezien het feit dat je het echt voor haar geschreven hebt vind ik het ontzettend lief. het is geen hoogstaande kwaliteit, maar wel echt heel lief :)
|
Citaat:
Ik hoop dat zij het ook lief vind :) |
Ahhh alleen om de liefde die er in zit vind ik het al prachtig..
Ennuhhh je nickname alleen al maakt alles mooi ;) |
lievig jah. (y)
je zinnen zijn alleen wat minder. |
Citaat:
oh, en vind je Anathema goed? |
Citaat:
offtopic: Ik vind Anathema zeker goed! |
Ik denk dat degene die dit krijgt er wel blij mee zal zijn :) .
|
Lief ook, maar ook ontzettend leuk en orgineel qua vorm;
die overloop van de zinnen inelkaar zijn echt :cool: |
Citaat:
|
Lief lief lief :). Als ze hier niet blij mee is weet ik het ook niet meer! Vooral de laatste zin is leuk. Sommige troetelnaampjes vind ik iets te zoetsappig, maar het gaat om het idee :P.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.