Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Kapotte Bal (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=561369)

Knock Knock 07-08-2003 23:01

Kapotte Bal
 
Eerst wil ik mijzelf even voorstellen, ik ben Paul en ik ben bi.

Ik wou het met jullie over het volgende hebben.
Mijn vriend Dennis, heeft door een een ongeluk(je) een kapotte(gebarste) bal gekregen. Dit is totaal niet bevorderderend voor ons sexleven. Ik heb hem al menig maal verzocht om naar de dokter te gaan. Maar hij schaamt zich er voor :(.

Wat kan ik hier nou weer aan? Sex is voor mij een belangrijk deel van de relatie en hij kan er ook niet mee door blijven gaan. Naar mij luistert hij niet omdat hij zich schaamt :(

Hebben jullie tips?

teddybeer1983 07-08-2003 23:13

:eek: :eek:
nog nooit van gehoord, lijkt me pijnlijk.

Maar sorrie, ik heb geen tips. Maar volgens mij moet ie zoveel pijn hebben dat ie wel naar de huisarts moet. Dwing hem gewoon en ga ook mee naar de huisarts zodat je ziet dat hij gaat.

Screaming Slave 07-08-2003 23:23

o man, moet er niet aan denken.

denk eerlijk gezegd niet dat dit serieus is, aangezien ik bij de minste of geringste pijn in die regio naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis zou sprinten (if possible), ook al kom ik daar dan met een vuurrode kop aan.

Koen 07-08-2003 23:52

Jij bent geen 'Paul' maar 'Live and let die', jij bent ook geen 20, laat staan bi en in het gezelschap van een vriend met een gebarsten bal. Ga die lulpraat ergens anders verkopen.

Gesloten.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.