![]() |
....?.. was here..
hallo
een tijd geleden hielp ik mee een vriend te verhuizen, en op een bepaald moment begonnen we over paranormale dingen. en een meisje vertelde over een verschijnsel dat ik nog niet kende: ze vertelde dat ergens in de 20ste eeuw overal op aarde, op de vreemdste plaatsen de tekst ...... was here (op die puntjes hoort een naam) maar echt vreemde plekken, dus niet alleen in wc hokjes op het station, maar in nieuwe boeken, en zelfs geschreven in het zand van de sahara woestijn. ik vond het wel interessant, en ik wilde er informatie over zoeken, maar ik was de naam van die persoon die daar dan op de puntjes stond vergeten. Mijn vraag is: weet iemand wat/wie ik bedoel en kun je mij die naam vertellen, volgens mij was het iets van zork was here, echt zo'n cliche alien naam, maar als ik dit intiep in google vind die niets.. |
Citaat:
|
Satan was here
|
Ik weet niet of die vriendin wel zo serieus was. Volgens mij ben je in de maling genomen.
|
nou, het was geen vriendin van mij
maar ze vertelde iets aan een groep, waar ik ook tussen zat, en er waren meer mensen die het verhaal kenden.. |
et ?
:rolleyes: |
Ik heb geen idee wie of wat ze bedoelde. Ik heb op google gezocht ("was here" written sahara aliens.... enz) maar niets gevonden dat op haar verhaal lijkt.
Volgens mij is het een dik broodje aap verhaal. |
hmm...heeft ze misschien ook de film ginger snaps gezien ?
|
Citaat:
|
dat was toch ook met i was here ofzo
|
Citaat:
dat weet ik dan niet meer, maar volgens mij niet |
Klinkt als onzin.
|
het is:
* gna was here in mijn astrale reizen kom ik namelijk overal |
Ik herinner me van een jaar of 10, 20 geleden de tekst: "Killroy was here ... "
|
Ik heb dan maar ff gegoogled:
WIST JE DAT? Killroy was here. Een van de meest voorkomende teksten die je kunt vinden op de muur van de WC is wel: "Killroy was here". Killroy heeft echt bestaan: deze mijnheer was tijden de 2e W.O. scheepscontroleur bij de Amerikaanse marine. Als hij een schip had goedgekeurd schreef hij als teken daarvan op de wand van het ruim: "Killroy was here": mijnheer Killroy is hier geweest en heeft het schip goedgekeurd! Duizenden Amerikaanse zeelui die de tekst kenden hebben deze overal ter wereld, op de toiletmuren gekalkt en zo de naam Killroy wereldberoemd gemaakt!.... Rest was irrelevant. Maar ik heb op Nederlands gezocht, misschien vind je in het Engels meer. |
klinkt meer als een "all your '...' are belong to us" rage
|
Citaat:
|
weet ik, maar dat werd niet overal geschreven. "all your train are belong to us" werd er op een NS treing eschreven, als ik me niet vergis.
|
Citaat:
|
Citaat:
`They set us up the bomb` |
killroy was here, maar ik ken dat verhaal ervan niet. Ik weet wel dat dat zelfs in computerspelletjes voorkomt en in films (voorbeeld van een spelletje is crystal, vast bij niemand meer bekend)
|
mijn post gelezen? :D maakt niet uit je hebt zeker veel in te halen :P
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Hoeveel letters heeft de naam? En moet het wel een naam zijn?
|
Ik heb "killroy was here" al zien staan. Mijn opa heeft een foto waarop hij staat en op de achtergrond staat het. Maar ik wist al wie dat was en hoe dat kwam dat hij overal stond.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.