![]() |
Vriendin terugwinnen?
ik weet dat mn vriendin en ik bij elkaar horen maar ik wil haar dat ook laten inzien. Ze geeft 2 signalen. Aan de ene kant wil ze het ook maar aan de andere kant weet ze niet of het wel goed is om weer met elkaar verder te gaan.
Hoe kan ik haar terugwinnen? (klinkt hopeloos en dat ben ik nu ook!) |
ga dichten ensow, helpt.
MAAR MAAK HAAR NIET JALOERS MET HAAR ZUS OFZO, dat helpt niet bennik achter gekomen nagoed bewijs dat je liefde echt is. voor de rest bidden. |
ga dr iig niet gladjakkig benaderen. elke dag met een roos owso en alleen maar zeggen hoeveel je wel niet van dr houd. Wees eerlijk tegen dr en laat dr vooral dr eigen keuze maken!! nix forceren dus!
suc6! liefs suusjuhh |
maar er is toch ook wel iets waar meisjes dus echt op vallen
bijv. als je dat doen dan zit je 'gebakken' |
heej die uitdrukking kende ik nog niet gebakken zitten.
wel geramd enzo. |
Citaat:
|
Bereid je maar voor op het ergste... kan het altijd meevallen .
|
Citaat:
(koken en verwennen enzo) laat je gevoel spreken |
ik d8 zelf om een lieve kaart ofzo te kopen (goed idee?)
of iets in die richting. |
uitleggen waarom jij vindt dat jullie bij elkaar horen, bij elkaar moeten zijn, bij elkaar moeten blijven en over 70 jaar in elkaars armen sterven.
Aan haar, wel te verstaan. Kaart is ook wel leuk ja:P maar geen garantie |
wat is wel een garantie dan?
die heb ik toch niet :( maar ik ben ook bang om gewoon hard te worden afgewezen :( |
Citaat:
|
Citaat:
Jullie horen bij elkaar? misschien volgens jou maar niet volgens haar, het is toch niet voor niks hard. Maar het is uit en je moet het accepteren, het is misschien moeilijk maar ga niet zielig doen en zeggen dat je bij elkaar hoort, schijnbaar niet he. Het is misschien hard maar zie het onder ogen. |
Citaat:
laat in ieder geval geen onzekerheid aan haar zien op dat moment maar doe juist heel zelfverzekerd en alsof jij zeker weet dat jullie voor elkaar gemaakt zijn, misschien is dat wat ze nodig heeft. maarja, daar is elk meisje eigenlijk ook weer anders in. tja, beetje loze reply... iig, succes! |
Misschien moet je dr even met rust laten. Kan ook helpen.
|
Citaat:
|
Geef het tijd. Als jullie werkelijk voor elkaar bestemd zijn komen jullie toch wel weer bij elkaar.
Het beste wat je nu kan doen is haar gewoon af en toe iets liefs sturen, iets aardigs doen. Dit moet je niet te veel doen, want het zou irritant over kunnen komen. Als een soort druk, een claim; hij doet zo lief en aardig, dus nou moet ik het ook doen. Zorg ervoor dat jullie relatie in kleine stapjes groeit, dit kost tijd dus wees geduldig. |
ik zou haar eerst even met rust laten, even tjid voor haarzelf om na te denken. gewoon even rustig aandoen en haar geen brieven, smsjes, mailtjes, rozen of wat ook sturen.
gewoon vriendelijk doen maar niet te opdringerig. denk ik. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.