![]() |
[paint]tekening
ook ik heb een tekening op paint gemaakt, naja, niet helemaal, eerst getekent en toen ingescand en met paint verder afgemaakt.
http://im1.shutterfly.com/procserv/4...04fe0000001610 :) |
gezicht is mooi maar derest van het lichaam klopt ovlgens mij niet zo...
|
jawel het lichaam klopt wel... het is alleen geen perfect lichaam... beetje mollig, zeer mooi verder(Y)!
|
*ziet geen lichaam*
Wat ik wel zie is best mooi ja :) |
jammer dat de lijnen niet heel strak zijn, maar voor de rest (y), mooi :)
|
Ksluit me aan bij de rest van de replys,het lijkt trouwens een rage ofzo te worden om in paint dingen te maken. :cool: :D
|
Geslaagd, maar vind het haar erg statisch in vergelijking met het gezicht, Ik zou proberen iets meer kleurschakkeringen in het haar te brengen zodat het niet zo plat lijkt... Verder (y)
|
ik vind um ook mooi! maar heeft ze niet een beetje een korte nek?
|
Citaat:
|
Citaat:
Verder mooi gedaan :) |
ik vind dat rechter schoudervlees wat te roze
|
zeer mooi alleen check die nek! :S? lijkt mij niet echt realistisch maargoed, dat kan aan mij liggen
|
mnn... ik kan niet echt goed zien of er iets mis is met die nek :confused: ik heb em zo gemaakt omdat ik dacht datie zo goed was, dus heb eigenlijk geen idee of die nek niet klopt..
wat een leuke reacties allemaal :D bedankt :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:20. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.