![]() |
weg
de bomen strijken schaduw
als wolken over mijn gezicht al ben je weg, ik ben nog bij je in dit straatlantaarnlicht. steeds opnieuw denk ik je hier duizend sprinkhanen van binnen en je bent er, bij mijn zijde op z'n minst toch in mijn zinnen |
Wauw, zeer mooi weer,
ik vind het knap dat je in de voor jouw zo typische stijl altijd een kloppend en intelligent gedicht weet neer te zetten. Het zou bijna irritant worden weer je leeftijd erbij te halen, maar... Welnu, je creëert gedichten die qua beeldende metaforen zeer passend zijn bij je gevoel, die altijd kloppen, uitgedacht zijn en van intelligentie getuigen, en ook dit gedicht sluit zich daar weer bij aan! En toch zijn je gedichten niet ingewikkeld...leuk, immer! Soms heb je een woordje teveel voor het metrum (ik denk regel twee van strofe 1) maar dat is niet zoo storend. ;) |
idd. zeer mooi!. Je hebt een goed en orgineel taalgebruik en het is toegankelijk. Wat betreft die 1e strofe 2e regel, daar struikelde ik ook een beetje over.
|
het woordje over is nogal struikelbaar, geloof ik, maar ik weet niet goed wat ik eventueel aan die zin zou kunnen veranderen.
over -> op? over -> om? |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.