Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   slechte administratie op school (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=573955)

matrix21 20-08-2003 13:50

slechte administratie op school
 
Wie heeft daar nog meer enorm last van. Misschien een paar leuke voorbeelden?
Ik begin.

Bij het begin van mijn studie wilde ik eigenlijk een duale opleiding doen maar vanwege te weinig animo ging dit niet door. Dus ik school bellen waarom dat zo was. Krijg ik de administratie van duale opleidingen die mij doorstuurd naar voltijd waarna ik weer terug word verbonden naar duale opleidingen die vraagt of ik een uurtje later weer kan bellen omdat het zo druk is.
Ik uurtje later bellen krijg ik te horen: Misschien kan je beter morgen bellen, dan is er misschien iemand die wel verstand heeft van duale opleidingen. :rolleyes:

Arun 20-08-2003 13:52

Vorig jaar bij mijn definitieve cijferlijst waar ik de eindexamens mee zou ingaan was er alles fout wat er fout kon zijn.
Ik had hele rare cijfers erop staan en er klopte geen bal van..
Wat bleek, ze hadden mijn overgangsrapport uit de tweede ingevoerd voor de algemene vakken ofzoiets :confused:

Thomas 20-08-2003 13:53

Mjah, ik heb eigenlijk geen idee hoeveel studiepunten ik vorig jaar gehaald heb, want daar is ook nog niets over bekend. Het zou zelf zo kunnen zijn dat ik nu op stage zou moeten, maar dat weet ik dus niet zeker. Studievertraging als gevolg daarvan. :)

wissie 20-08-2003 13:58

Ik ben blijven zitten en toen hebben ze me eerst uitgeschreven als leerling. En later weer ingeschreven als instromer uit 5 Havo, terwijl ik dat dus niet ben. Toen ik mijn boeken op ging halen kreeg ik alle boeken, terwijl ik veel nog had, omdat ze dachten dat ik geen enkel boek had omdat ik uit 5 Havo zou komen. En mijn mentor zei tegen mij dat we maar eens moesten praten over mijn overgang van de havo naar het vwo, terwijl ik altijd op het vwo heb gezeten. Heel typisch dus.

En ik heb geen leerlingnummer meer om onbekende redenen. Ik sta ook niet meer in de computer van de mediatheek, maar dat is niet erg want daar had ik nog een boete open staan :o

En mijn lerares biologie zei tegen mij dat ik helemaal niet meer in het leerlingenbestand stond, terwijl ik toch echt leerling ben dit jaar. Ik zal het eens uitzoeken want dit komt niet goed zo.

M@rco 20-08-2003 15:34

Mijn eindlijst van vorig schooljaar:

"Schooljaar: 2001-2002"

:rolleyes:

Verder heb ik die mensen ik weet niet hoe vaak lastig moeten vallen omdat er cijfers op m'n lijst niet klopten of er gewoon voor 't gemak maar helemaal niet opstonden. Die hele school is echt een puinzooi...

Hoewel, als ik die post boven me lees, heb ik 't nog niet eens zo slecht :D

alpha 20-08-2003 16:03

Mijn boekenlijst dit jaar (5vwo, C&M) mist boeken voor de volgende vakken: (profielvakken, ja)
Duits12
Geschiedenis2
Aardrijkskunde
Daarnaast heb ik 6 boeken die WEL op de lijst stonden niet gekregen wegens :confused: redenen..

Ik moest zelf achter het machtigingsformulier aan die ik nooit gekregen heb, waardoor ik anders nooit boeken zou hebben gehad.

Verder, de klap op de vuurpijl waar ik vandaag achter kwam.
We hebben hier schoolpasjes en daarmee kun je bijv kopieeren en snoep kopen enzo. Nu hebben ze iets nieuws bedacht, je hebt nu kastjes aan de computer, waar je je pasje in moet. Hiermee wordt er dus geld afgehaald om te printen enzo en alles wordt geregistreerd, je kunt nooit meer sneaky naar de mediatheek. Maaarrr vorig jaar heb ik havo-examen gedaan en ben dit jaar naar 5v gegaan. Dat betekend dus dat ik niet ben overgegaan en dus het hele gedoe van pasjes inleveren bij de boeken heb gemist. Wat is nou, nu hebben ze dus nieuwe pasjes gemaakt in deze vakantie. Maar ik heb dat dus niet. Oftewel, ik kan niet op de computers, ik kan niks.. :mad: Niet dat ze mij dat even vertellen..

M1d0 20-08-2003 16:05

Administratie op me oude school was wel goed.
Alleen soms erg druk want alles zit bij de administratie (klassenboeken halen, te laat komen, corvee etc..)

Dus meestal lange rij(en).
Wat wel kut was dat de administratie van de leraren soms echt slecht was. Cijfers die niet klopten, fout afronden, zeuren om een bewijs van inlevering, spullen kwijt etc..etc..

Balance 20-08-2003 18:13

Continu te horen krijgen dat je blijkbaar had gespijbeld, want je was WEER niet in de les!! :mad:

joh, gek he? als je dat vak niet hebt!

PV 20-08-2003 18:36

mja ik krijg volgende week pas de cijferlijst over het afgelopen schooljaar.. die lijst krijgen we normaal gesproken begin juli

Nyawa 20-08-2003 18:38

Er worden altijd te weinig boeken besteld, waardoor ik nu voor Grieks en KCV geen boeken heb, voor wiskunde mis ik er ook één. Verder zijn namen vaak verkeerd gespeld, maar echt ernstige fouten maken ze gelukkig niet.

sportbabe 20-08-2003 19:54

Bij ons zijn ze juist erg nauwkeurig. (mis je een uur, staan ze de volgende dag in het lokaal waar je les hebt voor een verklaring) Maar je wordt vanzelf handig in het schrijven van briefjes..

hanneke~13 20-08-2003 20:06

jah vorig jaar btje (of eigenlijk nu dus 2 jaar geleden) altijd btje vaag met wanneer je afw. was:

ik moest een verklaring geven waarom ik afw. was en ik stond in de rij (het waren er namelijk altijd heel veel) en de unitleider zegt:
"ja waar was jij die en die dag het 4e uur) dat joch helemaal denken waar was ik toen? "ik was er toen gewoon hoor" ik denk ff na ik zeg: "ehh mevrouw volgens mij was het toen vakantie":D

El Kim 20-08-2003 20:13

Op de InHolland is gewoon alles een grote teringzooi... bijvoorbeeld dat het GOEDE lesrooster je wordt toegestuurd op de dag dat je begint, en dat ik na 1 jaar studeren nog niet eens een bewijs van inschrijving heb en dat ik pas na 5 maanden een schoolpas/chipper kreeg en dat ik nog steeds een rekening open heb staan van een excursie naar Duinrell van € 60,- ... ik denk dat ik over een jaar of 10 nog eens een rekening krijg :D

Op mij oude middelbare school waren ze zo slim om geen wiskunde A2 in te roosteren voor mij (y) was van profiel veranderd het vorige jaar en dit vak waren ze dus vergeten mee te veranderen :D

Balance 20-08-2003 20:19

Citaat:

*Kim EL* schreef op 20-08-2003 @ 21:13:
Op mij oude middelbare school waren ze zo slim om geen wiskunde A2 in te roosteren voor mij (y) was van profiel veranderd het vorige jaar en dit vak waren ze dus vergeten mee te veranderen :D
bij ons kon je altijd gs2 nemen als je ook na1 of sk1 had. het jaar na ons kon dit echter niet meer, omdat het rooster technisch niet meer mogelijk was. Dat de leerlingen van ons jaar nu op sommige lesuren 2 vakken hadden maakte ze niks uit. Ze moesten het vak laten vallen, zelfstandig volgen, of zo nu en dan eens naar de andere les gaan. Deden ze dit laatste, dan kregen ze altijd gezeur van docenten waarom ze niet in een bepaalde les waren en werden docenten kwaad dat ze te vaak lessen misten...

Keyser Saus 20-08-2003 20:21

over onze administratie geen klachten (y)
meneer jansen roeleert :cool: :o

Eva 23-08-2003 21:07

Mijn rapport klopt nooit. Ik moet hem altijd controleren. Vorig jaar zelfs een cijfer van twee jaar geleden dat niet klopte :eek:

Sylph 23-08-2003 21:51

Ik heb in de 2e gehad dat m'n geboortedatum in de administratie i.p.v 6-1-1988 dus 6-6-1988 was.Gelukkig staat nu in de administratie m'n ECHTE geboortedatum.

utopian me 24-08-2003 00:17

Grmbl, bij ons was het al niet beter. Moest m'n P hebben om dit jaar op een nieuwe school in de tweede te kunnen beginnen. Heb ik ook netjes gehaald, alleen mijn (oude) school heeft dat nog steeds niet door...
En m'n broer heeft een schoolpasje van een andere J. Bos gekregen . (n) :D

iemand of niemand 24-08-2003 10:58

Het gaat steeds beter. Maar 2 jaar geleden gingen ze voor het eerst werken met computers om de cijfers te berekenen. Dat was nou niet een enorm succes. Mensen die op zittenblijven stonden (6 tekorten) hadden nu op eens nog maar 2 tekorten en ook andersom. Soms kloppen de roosters niet helemaal. Iemand anders was voor 8 uur Engels en 9 uur Nederlands in de week ingeroosterd van 6 verschillende leraren.

sportbabe 24-08-2003 12:08

Ons rooster klopt ook niet, maar dat regelt dan weer iemand anders; de zogenaamde 'roosterdoos'. Regelmatig vraag ik me af of een les uitvalt of niet. En als ik maar tot de conclusie kom (bijna altijd :D) dattie uitvalt bleek het later toch te zijn doorgegaan waardoor je weer problemen krijgt met de administratie... Oja, in mei kwam de leerjaarcoordinator naar me toe, waar ik was op 21 januari, het 4de en 5de uur. Tja.. dat wist ik echt niet meer..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.