![]() |
[help!] marilyn monroe
ik wil heel graag marilyn monroe op mijn tas verven, en heb inmiddels textiel verf. Ik heb geprobeerd om met paint en met de hand een plaatje één kleur te geven, zodat ik alleen maar grote vlakken krijg en het wel op haar lijken blijft, maar het lukt mij niet, kan iemand mij helpen?
een paar plaatjes die mij geschikt lijken: http://web.ukonline.co.uk/classic.js...onroe/m-64.jpg http://web.ukonline.co.uk/classic.js...MARILYN167.JPG http://web.ukonline.co.uk/classic.js...MARILYN197.JPG ik wil graag haar moedervlek ogen mond neus wenkbrauwen haar zichtbaar laten zijn. heel heel heel erg bedankt :) |
kun je dan niet beter een plaatje van andy warhole nemen?
daarin is ze al helemaal ingekleurd, neem aan dat je die wel kent. http://imagecache2.allposters.com/images/AWI/NR827.jpg |
Citaat:
|
|
Citaat:
mail 'em anders naar akroes@xs4all.nl (y) |
Hij's onderweg :)
|
Ik heb mn tas geverfd! Het ziet er behoorlijk goed uit, zeker omdat ik zo'n baggersjabloon had :D. Ik heb het papier met plakband op karton geplakt en het verschoof en zo. De neus en de mond zijn een beetje aanelkaar geraakt, maar daardoor kijkt ze een beetje zielig/bang en semi-geil, het ziet er echt d0pe uit!
als ik een foto heb zal ik posten :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.