Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [help] ik krijg geen beeld met mijn tvkaart (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=590755)

KazzZ 06-09-2003 12:31

[help] ik krijg geen beeld met mijn tvkaart
 
ik heb net een tvkaart (pinnacle pctv Rave) in mijn computer geinstalleerd, maar ik krijg geen goed beeld..alleen maar ruis, en zenders kan ie niet vinden.
Iemand enig idee waar dit aan kan liggen?

Talon 06-09-2003 15:42

heb je er een kabel inzitten..?

Koen 06-09-2003 16:53

Citaat:

Talon schreef op 06-09-2003 @ 16:42:
heb je er een kabel inzitten..?
:p

In veel software kan je ook kiezen voor 'cable' of 'antenna'. Met 'antenna' is de ontvangst vaak veel sterker, ook al heb je een kabel.

Ook moet je even kijken of je wel de goede regio gekozen hebt (Pal, Europe west).

Talon 06-09-2003 20:03

Citaat:

Koen schreef op 06-09-2003 @ 17:53:
:p

In veel software kan je ook kiezen voor 'cable' of 'antenna'. Met 'antenna' is de ontvangst vaak veel sterker, ook al heb je een kabel.

Ook moet je even kijken of je wel de goede regio gekozen hebt (Pal, Europe west).

ja oke.. maar als ik zo het berichtje zie, lijkt het alsof de poster denkt dat het gewoon erin pluggen is, en de zenders komen uit de lucht gevallen (internet? ;))

want als je een tvkaart erin stopt, je sluit de kabel aan, en gaat zenders zoeken, vind je altijd nog wel ned 1 als het goed is
of een ard of zdf ofzo

KazzZ 07-09-2003 01:17

ja, dr zit wel een kabel in :rolleyes: :p

en kep al alle mogelijkheden geprobeerd, maar mijn beeld blijft heel slecht..

Koen 07-09-2003 08:48

Heb je toevallig ook een 'gewone' Pc in de buurt staan om te kijken of 't signaal wel goed is? Of heb je die Tv kaart wel eens op een andere kabel aangesloten?

Tv kaarten zijn zéér willekeurig wat betreft inkomend signaal. Bij een zwak signaal geven ze slecht beeld, en bij een te sterk signaal gaan ze ook over de kop. Het kan zijn dat je de kabel te vaak gesplitst hebt in huis, en dat het signaal daardoor te zwak is voor 't bij jou computer komt. In dat geval heb je een signaal versterker nodig.

Droyd 07-09-2003 12:37

Merk je wel een verschil wanneer je de kabel unplugged?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.