![]() |
Warme handen???
Mijn vriend heeft een ontsteking in zijn been en vroeg of ik zijn benen wilde masseren, hij zegt altijd dat als ik hem aanraak dat het dan zo ontspannen voelt.
Ik dacht oke dan doen ik dat wel even, maar toen ik eenmaal bezig was (erg geconsentreert) zei hij dat mijn handen heel warm werden. Later voelde ik ook dat mijn armen heel zwaar werden en ik kreeg het heel warm terwijl ik me niet aan het inspannen was. De pijn was helemaal weg al is die vandaag wel weer terug. Heeft iemand hier ervaring mee? :confused: |
Citaat:
nou is je pijn misschien trug omdat t gwoon spierpijn is. ik weet niet of dit wel hier hoort... |
waarom is dit mystiek????? :confused:
|
dat vraag ik me ook af... Als je het niet erg vind, verplaats ik em naar L&G
|
Hmmm... niet helemaal eens met die verplaatsing maar ok, ligt eraan hoe open ze staan op L&G voor alternatieve geneeswijzen :).
Dat heet mesmerisme, handoplegging. Je hebt waarschijnlijk de gave dat je met je handen pijn kunt wegnemen. Als je je concentreert zul je het beter kunnen, maar zelfs als je het onbewust doet zul je merken dat het werkt. Het is zeker niet zomaar een geval van dat de persoon waarbij je het doet erin gelooft en dat het daarom werkt. Normaal gezien werkt het ook bij personen die er geen geloof aan hechten. Een teken dat het werkt (de energie) is die warmte. Je spant je onbewust zeker in, al heb je niet dat idee. Hoe meer je concentreert en oefent hoe meer je hiermee zult kunnen en uiteindelijk kun je misschien zelfs genezen (al blijft het even vaak bij gewoon pijn wegnemen). Als je meer zou willen weten, pm me maar. |
mijn ex kan het ook, handig bij buikpijn enzo
|
Citaat:
|
Vind ik ook!
|
Citaat:
|
ik kan dat ook... t lukt niet altijd maar meestal wel :)
dan neem je als t ware de pijn over in je hand... |
Volgens mij is het wel zo dat als je handoplegging kan doen dat je handen dan warmer kunnen worden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.