Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   PWs NEderlands (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=603397)

Lttle_Lautjuh 18-09-2003 21:16

PWs NEderlands
 
ja ja dit jaar moet ik mn PWS maken nou doen we het vak nl enn wilde we een boek gan verfilmen (een hoofdtuk of scene ervan), heeft iemand nog tips van een goed boek dat verfilmd zou moeten worden(niet eentje die al is verfilmd)?
tnx

Balance 18-09-2003 21:23

ik ben sinds ik het boek heb gelezen echt helemaal fan van 'floortje bloem', dat blijft zó'n mooi boek (vind ik dan).
het laatste gedeelte zou volgens mij ook een hele mooi scène zijn om te verfilmen.

probleem is alleen dat dit boek door veel docenten in de bovenbouw niet meer wordt goedgekeurd. Ik weet dan ook niet of je het mag gaan gebruiken voor je PWS of dat het echte literatuur moet zijn.

Daantje_0705 19-09-2003 14:48

Misschien een stukje uit de Passievrucht van Karel Glastra van Loon? Dat is denk ik wel goed te doen. Ik weet alleen niet heel zeker of dat niet al is verfilmd maar ik dacht van niet.

Konijn 20-09-2003 12:01

Citaat:

Daantje_0705 schreef op 19-09-2003 @ 15:48:
Misschien een stukje uit de Passievrucht van Karel Glastra van Loon? Dat is denk ik wel goed te doen. Ik weet alleen niet heel zeker of dat niet al is verfilmd maar ik dacht van niet.
Die wordt op dit moment verfilmd (dacht ik).
Misschien een stuk uit Blauwe maandagen?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.