![]() |
Ik weet t niet
Ik heb via een ander forum, iemand leren kennen diej bij me op school zit en dak m voor t eerst zag en met m gesproken heb was ik weg van m, Dat heb k m duz vertelt en uitgelegd aleen nu ben ik verlegen :bloos: (wat ik normaal niet ben) en durf niet tegen hem te praten, bang dat t te veel valt, wat moet ik doen ??? :confused:
|
Wat je moet doen is over je angst heen komen.....
|
Ik ben ook verlegen hoor maar als je het niet durft te zeggen typ je een briefje (zodat niemand je handschrift herkent) en stop het in zn tas of ergens anders in.
|
Citaat:
Hoe bedoel je de zin; bang dat t teveel valt? Bedoel je bang dat t tegen valt ofzo??Wat ik niet zo goed begrijp is dat je al met hem gepraat hebt en er voor uit bent gekomen dat je hem wel leuk vind...Waarom durf je nu niet meer met hem te praten? Wat zei hij toen je dat tegen hem zei?Hoe reageerde hij? xxx |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Zet je over je angst heen. Praat gewoon een keer met hem, dan merk je snel genoeg dat het helemaal niet nodig was om verlegen te worden. De eerste x is even eng, maar dat is vrij snel over. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.